reklama

Etap sofa-opinie

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez kwasunio, 16 Wrzesień 2013.

1. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

Otóż moja córka chce zeby zmienić jej kanape/sofe z pokoju bo uwaza ze juz jest zniszczona. W sumie ja sama to zauwazylam i o tym troche myslalam. Pokazała mi z firmy etap sofa ciekawe propozycje. Czy ktos miał z nimi do czynienia ?

2. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Ja mam w swoim mieszkaniu kanapę z etap sofy ale w pokoju naszym, gościnnym, czy salonie, jak zwał tak zwał (duży pokój po ludzku) ale nie wiem co Cię interesuje? Czy dobra firma? Dobra, kanapie nic nie jest, ma już jakieś 2 lata nie całe

3. reklama
  4. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

Czy nadaje sie do uzytkowania przez młodziez. Wiadomo czasem sie zlecą na babskie plotki jej kolezanki i ona nie bedzie na wystawe. Oczywiscie nie mowie o jakims skakaniu lub cos takiego...

5. monika19

monika19 Gość

6. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

A czy jakies materialy dla mlodziezy ? Mozecie cos zaproponowac ?

7. Eminem

przejrzyj katalogi firm i tyle, zależy jaka cena Cię interesuje, a czy córka ma spać na tej kanapie czy ma jeszcze łóżko?

8. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

Łóżko ma ale czesto spia u niej kolezanki, wiec powinna tez sie sprawdzac w tej roli. Nie chodzi mi o cene tylko czy lepsza by byla skora czy jakis material, bo moge zaoszczedzic na materiale, a cos sie pobrudzi i zaraz bedzie trzeba zapierac i w ogole i bedzie zniszczone... Bez sensu taka robota. Kupic juz cos porzadnego.

9. Eminem

kwasiunio to tym bardziej zapoznaj się z katalogiem etap sofy, i ja ci polecam wybrać kanapę skórzaną jednak będzie służyć przez alta, a kto wie, jak córka wyfrunie z gniazda to nawet może ją zabierze ze sobą, bo na pewno się nie zniszczy

10. reklama
  11. kwasunio

kwasunio Zaciekawiona BB

To jest nie głupi pomysł tym bardziej ze ciemna elegancka kanapa bedzie pasowała do mojego salonu. Tylko ciekawe czy wytrzyma ta kanapa 3 lata przez uzytkowanie mlodziezy.

12. Eminem

jasne, ze etap sofa wytrzyma, o ile będą ją używać zgodnie z przeznaczeniem i nie będą się na nią rzucać z nożyczkami czy popalać pierwszych papierosów hi hi hi, od normalnego użytkowania typu siedzenie, okazjonalne spanie itp. nic jej nie będzie :)

Poleć forum