reklama

Etap sofa-opinie

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez kwasunio, 16 Wrzesień 2013.

1. kwasunio

kwasunio Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Otóż moja córka chce zeby zmienić jej kanape/sofe z pokoju bo uwaza ze juz jest zniszczona. W sumie ja sama to zauwazylam i o tym troche myslalam. Pokazała mi z firmy etap sofa ciekawe propozycje. Czy ktos miał z nimi do czynienia ?

2. Eminem

Eminem Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam w swoim mieszkaniu kanapę z etap sofy ale w pokoju naszym, gościnnym, czy salonie, jak zwał tak zwał (duży pokój po ludzku) ale nie wiem co Cię interesuje? Czy dobra firma? Dobra, kanapie nic nie jest, ma już jakieś 2 lata nie całe

3. reklama
  4. kwasunio

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy nadaje sie do uzytkowania przez młodziez. Wiadomo czasem sie zlecą na babskie plotki jej kolezanki i ona nie bedzie na wystawe. Oczywiscie nie mowie o jakims skakaniu lub cos takiego...

5. monika19

monika19 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. kwasunio

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A czy jakies materialy dla mlodziezy ? Mozecie cos zaproponowac ?

7. Eminem

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    przejrzyj katalogi firm i tyle, zależy jaka cena Cię interesuje, a czy córka ma spać na tej kanapie czy ma jeszcze łóżko?

8. kwasunio

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Łóżko ma ale czesto spia u niej kolezanki, wiec powinna tez sie sprawdzac w tej roli. Nie chodzi mi o cene tylko czy lepsza by byla skora czy jakis material, bo moge zaoszczedzic na materiale, a cos sie pobrudzi i zaraz bedzie trzeba zapierac i w ogole i bedzie zniszczone... Bez sensu taka robota. Kupic juz cos porzadnego.

9. Eminem

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kwasiunio to tym bardziej zapoznaj się z katalogiem etap sofy, i ja ci polecam wybrać kanapę skórzaną jednak będzie służyć przez alta, a kto wie, jak córka wyfrunie z gniazda to nawet może ją zabierze ze sobą, bo na pewno się nie zniszczy

10. reklama
  11. kwasunio

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To jest nie głupi pomysł tym bardziej ze ciemna elegancka kanapa bedzie pasowała do mojego salonu. Tylko ciekawe czy wytrzyma ta kanapa 3 lata przez uzytkowanie mlodziezy.

12. Eminem

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jasne, ze etap sofa wytrzyma, o ile będą ją używać zgodnie z przeznaczeniem i nie będą się na nią rzucać z nożyczkami czy popalać pierwszych papierosów hi hi hi, od normalnego użytkowania typu siedzenie, okazjonalne spanie itp. nic jej nie będzie :)

Poleć forum