reklama

Eufemil Premium 1 czy Nan Active 1 ?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Sandra87, 10 Styczeń 2009.

1. Sandra87

Sandra87 Zaangażowana w BB

Mój synek miał problemy z wypróznieniem, pediatra powiedziała, że to przez mleko bebiko i powiedziała, że trzeba je zmienić. Które wybrać? Możecie mi polecić? Jak wasze pociechy się na nich chowają? Będę wdzięczna za odpowiedź.

2. bodzio

bodzio Fanka BB :)

sandra to lekarz powinien powiedzieć jakie mleko dla twojego maluszka moja córcia jest na nutramigenie bo ztwierdzono u niej skaze w 6tygodniu życia ale jak dzieci mają problemy z wypróżnianiem to wiem że też to mleko przepisują

3. reklama
  4. Sandra87

Przepraszam za błąd- chodzi mi o mleko Enfamil

5. Anka34

Anka34 mamuśka

Mój Marcinek był na Nan Activ i wszystko było super. Ono ma jakies kultury baktrii które działaja przeciw kolkom, więc żadnych kolek nie było i z wypróznianiem tez było ok, ale to pewnie zalezy od maluszka.

6. Agawap

Agawap Początkująca w BB

Nam dobry, naprawdę dobry pediatra polecił mleko Bebilon Komfort. Małemu super służy przez cały okres używania teraz pije już 2. Nie mięliśmy problemu ani z kolkami ani z zaparciami. Z tym , że to mleko było tylko na tzw. dopitkę Dominik jest na piersi.

7. Sandra87

Mój synek tez jest na piersi, a mlekiem go dokarmiam jak jest glodny. Na razie bylam zadowlona z bebiko, bo synek nie mial wczesniej zadnych problemow, wiec watpie, ze nagle przez mleko cos sie zaczelo dziac. Popczekam tydz. zmienie diete i moze bedzie lepiej. jak nie wtedy pomysle o zmianie.

Poleć forum