reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Eufemil Premium 1 czy Nan Active 1 ?

Sandra87

Aktywna w BB
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Mój synek miał problemy z wypróznieniem, pediatra powiedziała, że to przez mleko bebiko i powiedziała, że trzeba je zmienić. Które wybrać? Możecie mi polecić? Jak wasze pociechy się na nich chowają? Będę wdzięczna za odpowiedź.

reklama

bodzio

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
sandra to lekarz powinien powiedzieć jakie mleko dla twojego maluszka moja córcia jest na nutramigenie bo ztwierdzono u niej skaze w 6tygodniu życia ale jak dzieci mają problemy z wypróżnianiem to wiem że też to mleko przepisują

Anka34

mamuśka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Mój Marcinek był na Nan Activ i wszystko było super. Ono ma jakies kultury baktrii które działaja przeciw kolkom, więc żadnych kolek nie było i z wypróznianiem tez było ok, ale to pewnie zalezy od maluszka.

Rozwiązania
0
Nam dobry, naprawdę dobry pediatra polecił mleko Bebilon Komfort. Małemu super służy przez cały okres używania teraz pije już 2. Nie mięliśmy problemu ani z kolkami ani z zaparciami. Z tym , że to mleko było tylko na tzw. dopitkę Dominik jest na piersi.

Sandra87

Aktywna w BB
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Mój synek tez jest na piersi, a mlekiem go dokarmiam jak jest glodny. Na razie bylam zadowlona z bebiko, bo synek nie mial wczesniej zadnych problemow, wiec watpie, ze nagle przez mleko cos sie zaczelo dziac. Popczekam tydz. zmienie diete i moze bedzie lepiej. jak nie wtedy pomysle o zmianie.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry