reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

F O T O błoto ;-)

reklama
miyu u mnie sie wyswietla NOT FOUND ;)
Ale tam jeszcze jest adresik i wyczytalam z tego ze to jest Fujifilm S5600. Ja mam troche starszy model S5500 i Tato Paris stwierdzil ze dobry,to twoj musi byc rewelacja. A ile kosztuje?
 
A ja przed chwilą wyczytałam, że aparaty analogowe idą w odstawkę :( No i co mam sobie cyfrówkę kupić :mad: Rany, nie znam się na tym ::). Zebranie wiadomości potrwa pewnie do wiosny :). Ale jak już kupię, to zasypię bb fotkami mojej pięknej córy, bo jak patrzę się na te, które wkleiłam, to widzę, że ona w realu wygląda całkiem inaczej :p
 
anineczka pisze:
Ale tam jeszcze jest adresik i wyczytalam z tego ze to jest Fujifilm S5600.
zgadza się, na allegro można już nówke kupić za 1200 ale jak masz poprzedni model to sobie głowy nie zawracaj :)
tu nowy link jak kogoś to interesuje :)
 
Ja najlepsze zdjęcia robię starym (dostałam go na komunię od babci czyli prawie 14 lat temu) aparatem wizen, który trzyma się już tylko na taśmie samoprzylepnej, hałasuje jak radziecki czołg, ale zdjęcia nadal robi ok. A teraz przymierzamy się do zakupu cyfrówki ale chyba z powodu kasy nie wypali. Jak już to jakiś tańszy model, żeby Kuby pierwsze miesiące uwieczniac, a potem czegoś lepszego się dorobimy
 
Gosiczka, jak masz wydawać kasę na tańsze byle co to lepiej kup sobie coś dla dziecka. Nie ma sensu kupowanie aparatów cyfrowych poniżej 1500 pln
 
Pewnie masz rację, ale chwilowo na wypasiony model nas nie stac, a nie chcę za rok żałowac, że tyle fajnych momentów nie zostało uwiecznionych. Ten gorszy model będzie tylko chwilowo, a potem coś ekstra kupimy
 
reklama
Gosiczka pisze:
Pewnie masz rację, ale chwilowo na wypasiony model nas nie stac, a nie chcę za rok żałowac, że tyle fajnych momentów nie zostało uwiecznionych. Ten gorszy model będzie tylko chwilowo, a potem coś ekstra kupimy

To może kupić cos używanego ?!
Jaką kwote chcesz przeznaczyć - pomogę wybrać.
 
Do góry