reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

F O T O błoto ;-)

Mam pytanie do taty paris jak sadzisz co kupic fuji s5600 czy sony h1 chciałabym robić dość dobre makro
 
reklama
A my mamy Canon EOS lustrzankę i uwielbiam zapach i widok zdjęcia na papierze, miodem byłoby samemu wywoływać ale gdzie i kiedy.
Cyfrówkę mamy kijową ( NIkon coolpix ), ale jeśli kiedyś inną to tylko EOS też, ( ups rymnęło się ) ale model jaki nam pasuje to jakieś bagatela 4000 więc poczekamy...
 
Drogi tato Paris ja mam aparacik KONICA MINOLTA DIMAGE Z1 (kupiony jakieś 1,5 roku temu). Jak uważasz da się tym coś fajnego zrobić. Bo zastanawiałam sie nad jakimś nowym ;)
 
Joanka pisze:
A my mamy Canon EOS lustrzankę i uwielbiam zapach i widok zdjęcia na papierze, miodem byłoby samemu wywoływać ale gdzie i kiedy.
Cyfrówkę mamy kijową ( NIkon coolpix ), ale inną to tylko EOS też, ( ups rymnęło się ) ale mof\del jaki nam pasuje to jakieś bagatela 4000 więc poczekamy...

W łazience, najlepiej w nocy :D
Nie ma niec piekniejszego w fotografii od widoku pojawiającego się powoli na papierze obrazu... ajaj kto nie widzial niech bardzo żałuje.
A jaki eosik czeka w kolejce ?
 
reklama
Do góry