reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

F O T O błoto ;-)

Tato Paris przez to zdjęcie w avatorku Wasze małej...mam wrażenie, że to "Da się" to wykrzyczałeś na mnie...hihihi
 
reklama
super byłoby mieć 20D, ale cena kosmiczna, czekamy na tańszy ale moim zdaniem nie wiele gorszy model 350 D plus dodatkowy obiektyw
 
Melanie, chciałaś kiedyś zobaczyć jak wyjdzie Piotrkowi obraz dla teściowatej łazienki, no i oto efekt, nie jest to fota ze strony którą mi przesłaliście , bo Piotrek stwierdził że tamte zdjęcia są zbyt profesjonalne na taki szybki obrazek, czasu miał mało...
Ale w przyszłości może skorzysta...

akt0ij.jpg
 
eee, hi hi Izis, jakby to był mój akt to byś go tak nie chwaliła...
Piotrek sprzedaje czasm obrazy n allegro, a na zamówienie nie wiem, musiałabym spytac i zależy co ..
 
a podaj linka do tych obrazów na allegro? ::)
wiesz tak pytam z ciekawości bo na nowe mieszkanie może bym sobie jakiś obraz nowy kupiła bo niektóre co mam to mi nie pasuja zabardzo...
tylko niewiem czy by mnie było stać ;D
 
tata Paris
radziles niedawno, zeby rozproszyc swiatlo lampy np. karteczka kalki technicznej
niestety wychodza strasznie czerwone terminatorowe oczy
jak sie ich pozbyc?

zrobilam sobie dzis popoludnie prac technicznych a tu jeszcze wiekszy problem ;D
 
Joanka pisze:
Melanie, chciałaś kiedyś zobaczyć jak wyjdzie Piotrkowi obraz dla teściowatej łazienki, no i oto efekt, nie jest to fota ze strony którą mi przesłaliście , bo Piotrek stwierdził że tamte zdjęcia są zbyt profesjonalne na taki szybki obrazek, czasu miał mało...
Ale w przyszłości może skorzysta...

akt0ij.jpg

sie mi podoba ;D
jak mam być szczera ramka mi nie pasi :(
 
reklama
Ineczka pisze:
tata Paris
radziles niedawno, zeby rozproszyc swiatlo lampy np. karteczka kalki technicznej
niestety wychodza strasznie czerwone terminatorowe oczy
jak sie ich pozbyc?

zrobilam sobie dzis popoludnie prac technicznych a tu jeszcze wiekszy problem ;D

Czerwone oczy są efektem odbicia światła od dna oka. Pozbycie się ich jest możliwe po odsunięciu lampy błyskowej od obiektywu, lub po ustawieniu jej pod innym niz obiektyw kątem. W przypadku aparatów kompaktowych tylko i wyłącznie za pomoca programów graficznych ;( Wystarczy zamalować czerwone kropki ciemnym kolorem i po krzyku ;)

BTW - pokaż przykładową fotografię.
 
Do góry