reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fabian 35 tydzień ciężkie niedotlenienie

reklama
Ela, ja również ciepło myślę o Twoim synku. Tak jak dziewczyny piszą, dobrze, ze nie było wylewów w główce i oby sie nie pojawiły. Fabian jest silnym chłopcem, więc Ty musisz być silna mamą :) i tego się trzymaj.
 
Biedne Maleństwo... jestem pewna że sobie poradzi... 27 lat temu 5 dni po planowanym terminie porodu moja mama zaczeła rodzić, miała wtedy 20 lat i z tego właśnie powodu lekarze podeszli do niej mało poważnie, po wielu godzinach porodu w końcu przyszłam na świat, z poważnym niedotlenieniem, bez bijącego serduszka... rokowania były fatalne, przez kilkanaście pierwszych godzin moja mama nie wiedziała nawet czy żyję... kiedy okazało sie że będę żyła rodzice dowiedzieli się że będę głęboko upośledzona. Dziś, po prawie 27 latach jestem zdrową, pełną życia kobietą, mężatką, mamą Stasia ( półtpra roku) i Kazia który urodzi się w bardzo niedalekiej przyszłości. Wierzę głęboko ze i Wasza historia będzie tak wyglądała:)
 
Dziękuje wszystkim za słowa otuchy. Ciężkie niedotlenienie stwierdzili właśnie na podstawie obrazu USG, na CAP-ie ma tylko 25 oddechów i 21% tlenu. A z nowych wiadomości dzisiaj Fabian został od CAPA odłączony i dostaje tlen bezpośrednio do inkubatora zobaczymy ile wytrzyma. Otrzymuje także moje mleko 8 razy po 5 ml wszystko ładnie trawi. Jak nie śpi coraz częściej otwiera oczka. Małymi kroczkami idziemy do przodu
 
Jakie dokładnie zmiany niedotlenienne stwierdzono tak wczesnie w usg?
Jak się dopytywałam to usłyszał że ciężkie niedotlenienie i to wszystko. Jutro mamy na oddziale zmianę lekarzy wię może uda mi się dowiedzie czegoś więcej.
 
reklama
Franiowa słusznie mówi, zapytaj ich, co konkretnie znaczy dla takiego laika jak Ty "ciężkie niedotlenienie" i o jakich konkretnie zmianach mówią.
 
Do góry