reklama

Faceci!!

Miewacie dolegliwe bóle kręgosłupa ,a może migrene ,bezsenność, bóle podbrzusza!!Poradzimy so

1. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

W czasie ciąży bywają problemowi , nerwowi , nad opiekuńczy i wpychają jedzenie na siłe choć nie mamy chęci jeść czasem to są tortury ale są też na to rady i wszystko ma swoje zalety oczywiście ;-)ja swojego partnera próbuje temperować choć miewam jeszcze czasem wachania nastroju to mu troszke wadźi ale też nie daje sobie w kasze sama dmuchać i czasem warkne na niego a co do plusów tej chorej zmiany facetów to wyddaje mi się ,że bardzo się przywiązują i ślęczą całe noce nad brzuszkiem :-)

2. Ewelciaaaa21

Ewelciaaaa21 Początkująca w BB

Witaj Eve19 ja z moim kochanym facetem mam calkiem inaczej troszke.... Nie broni mi niczego ale za to w lodowce mam multum serkow,jogurtow,owoce,ciastka,slodycze... He he normalnie mnie to rozbraja kupuje juz tego tyle ze czasem lodowka cala jest tym zapelniona i nawet jednej kielbaski sie nie doszukam hehe ale wkoncu chyba doszlo mu do sluchu i troche zmniejszyl te slodkie zakupy... he he

3. reklama
  4. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

no moj jak zacznie kupywac bo ja jakos nie mam nigdy weny tworzyc liste zakupow do sporzywczego to jest koszmar ty kielbaski sie do szukac nie mozesz a ja nawet ogorka czy glupiego kawalka sera i musze biec znow do sklepu pamietajac o zakupie lodow jeszcze choc nie polecam jesc ich za duzo bo ja od nich mam juz straszna chrypke heh ale i tak bym kilogramami jadla...ostatnio naszlo mnie na mandarynki a moj maluszek sie tak wiercil ze urazil mnie w moje bolace bioderko ale musialam zapakowac pupe w gacie i isc sobie z moim drugim skarbem bo przeciesz sie martwi ze padne gdzies jak kawka jak cisnienie skoczy no ale opieka 24h jest hehe a kilogram mandarynek znikl w 20min dzidzi tez smakowalo bo strasznie po nich kopal

Poleć forum