reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

facet poronienie odległość ... załamka

Dołączył(a)
11 Sierpień 2009
Postów
3
jesem kierowca cieżarówki wiekszość czasu spedzam za granica. bardzo chcemy miec dziecko. wiele rzeczy temu podporzadkowliśmy. i .... poroniło moje kochanie w zasadzie nie wiedzieliśmy ze jest w ciąży. ja oczywiście za granica. przyjechałem na weekend. jakoś to przeżyliśmy. teraz ostrożnie do tych spraw ale tak sie nie da do konca. Najważniejsze nie robić nadzieji. test dwie kreski. ale spoko kolejnego dnia jeszcze raz test dwie kreski. no nie nastawiamy sie bo.... poczekamy na lekarza wszystko wskazuje ze jest pani... ja w pracy tylko telefon goracy. test z krwi potwierdza i..... dziś telefon kochanie niestety..... ***** mać nie wiem dlaczego czemu jak gdzie jest granica wytrzymałosci bede w domu za 4 tyg. mam dośc totalnie brak słów....
 
reklama
Zapraszam Cię na wątek ciąża po poronieniu, jest tam mnóstwo mądrych kobiet, które przeżyły poronienia..A teraz część z nich tuli już swoje maleństwa w domu, inne są w ciąży a jeszcze inne starają się o dzidzię. To napawa optymizmem..Mi pomogły się podnieść z dołka po stracie dziecka.
 
podobno dochodzi sie nie wim całe szczeście ze dziś juz skonczyłem prace ale bede przy moim kochanie za 4 tyg. samotnosc odległość kochanie daleko i kazde to przeżywa osobno nie macie pojecia ile myśli na raz a moze macie tylko ja na goraco dziś.................
 
Do góry