reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Facet zabawiający sie przy filmach erotycznych

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2013
Postów
10
Hej, od 4 mieisecy jestesmy rodzicami, czesto wieczorami nie ma czasu albo okazji na sex bo synek akurat je albo go usypiam. Ostatnio odkryłam ze mój facet zagląda na strony z filmami erotycznymi jak ja jestem w drugim pokoju z dzieckiem. Co mam o tym myslec??
 
reklama
misia gratuluję dzidziusia. A czy Twój partner pracuje całą dobę że tylko wieczorem możecie mieć szansę na igraszki? Facet jest tylko facetem, ma swoje potrzeby, jeśli nie może ich zaspokoić z Tobą to szuka innego rozwiązania niestety. Ja rozumiem, że jesteś zmęczona, bo jak wiadomo dziecko potrafi zmęczyć bardziej niż przebiegnięcie maratonu, ale uważam, że nie wolno zaniedbywać partnera. Po pierwszym porodzie wziełam na siebie 90% obowiązków, bo nie pracowałam, bo mąż zmęczony pracą 12h dziennie, no i jako mamusia pierwszego dziecka, uważałam, że tylko JA potrafię zrobić przy nim wszystko najlepiej. Aż się obudziłam, że my się od siebie oddalamy, bo ja tylko dziecko i dziecko, dom i dziecko i dziecko, a mąż i jego potrzeby zeszły na dalszy plan. Przy drugiej ciąży już wiedziałam, że będzie inaczej. Po porodzie mąż był bardzo zaangażowany przy opiece, obowiązkach domowych, do tego drugie dziecko w domu. I choć czasem oboje padamy na nos o 21:00 to zawsze znajdziemy czas, żeby pobyć tylko we dwoje, choćby tylko godzinkę, ale musimy. Pomimo 11 lat bycia razem wciąż bardzo mocno się kochamy i pragniemy siebie jak wtedy kiedy się poznawaliśmy. Dlatego też często bywa, że nasz seks nie jest wieczorem, bo wtedy serio oboje marzymy tylko o spaniu, tylko w ciągu dnia łapiemy wolne chwile między karmieniem, spacerem, pracą męża, przedszkolem Julci. Takie łapanie chwil jest czasem bardzo zabawne, no i oddajemy dzieci pod opiekę babć żeby mieć raz w tygodniu wychodne TYLKO MY WE DWOJE na 2-3 godzinki. Może więc pogadaj z partnerem, może babcia przyjdzie po dziecko i zabierze na spacer, a Wy będziecie mieć troszkę czasu dla siebie? Skoro wieczorem jesteś zmęczona, to może spróbujcie innych pór dnia/nocy. Daj partnerowi dziecko do uśpienia, a sama weź gorącą kąpiel/prysznic i na pewno się rozbudzisz ;-) Niech wieczorem on coś porobi przy dziecku, żebyś mogła się chwilę zrelaksować i nabrać większej chęci i sił na igraszki. Ale na pewno rozmowa to podstawa :-) Życzę powodzenia
 
większość facetów robi sobie dobrze przy filmach żeby się wyluzować,kobiet zresztą też.lepiej przy filmach niż jakby miał na bok iść.ja nie mam nic przeciwko,choć wolałabym żebym była przy tym obecna,to też rozbudza i jest dobrą grą wstępną na obojga
 
Misia a kiedy ostatnio się kochaliście?? Dużo zależy od temperamentu mężczyzny, jeden poczeka pół roku, dla innego miesiąc będzie katorgą bo będzie czul się "niewyżyty" zrobi się nachalny i zły. Jeżeli nie masz ochoty na seks poproś o erotyczny masaż- mąż się napatrzy, uwielbi oczami, dotknie a ty się zrelaksujesz, a może nawet rozbudzisz ;-) Wieczorem padacie na pysk to może nad ranem, doskonale poprawia humor na cały dzień. A może wspólny film erotyczny?
 
nie myśl, że nie oglądał, gdy nie byłaś w ciąży, bo na pewno oglądał. każdy facet ogląda, czy ma 15 lat, czy 55 niezależnie od tego, czy jest w związku - pogódźmy się z tym
 
Witam kobietki to ja mam taki kłopot, ze jestem w 7 miesiącu z blizniakami i mój meżczyzna wcale nie ma ochoty. Nie chce o tym mówić co ja mam z tym zrobić??? :no:
 
Karola moj tez nie chcial od 7 miesiaca. Raz udalo mi sie go zamowic w 8 miesiacu, tak to pelna abstynencja nawet jak byl w PL. Poprostu sie bal i powiedzial ze on nie da rady
 
Zaangażuj męża w pomoc przy dziecku. Może dzięki temu Ty sama odpoczniesz i będziesz miała ochotę na seks. Nie ma się co oszukiwać, Twój mąż potrzebuje Ciebie tak samo, jak przed porodem.
 
reklama
Do góry