reklama

Fajna powieść dla mamy, córki i babci

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez mamaGabisi, 11 Październik 2012.

1. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Właśnie kupilam świetną książkę, czyta się bajkowo (ja w drodze z pracy ;)) Autorka Domu nad rozlewiskiem napisała książkę ze swoja córką Basią Grabowską. "Irena" to tytuł w moim odczuciu właśnie dla mamy córki i babci też :)
    Tytułową Irenę poznajemy w smutnych okolicznościach - śmierci jej męża, a do tego za pośrednictwem dwóch młodszych kobiet: Jagody (przyszywanej wnuczki) i jej mamy.

2. mama_marysia

mama_marysia Zaciekawiona BB

Piękna powieść! Miło mi się zrobiło jak zobaczyłam, że o niej napisałaś, bo właśnie kupiłam ją w zeszłym tygodniu, jestem w trakcie czytania i strasznie mi się podoba. Umila mi każdą wolną chwilę :D
    Razem z nią kupiłam też "Kochanie zabiłam nasze koty" Masłowskiej i "Mcdusię" Musierowicz dla synka :) Wszystkie trzy książki w empiku, bo z okazji urodzin mają teraz promocję, w której przy sumie 75 zł za książkowe zakupy dostajesz 20% zniżki. Daj mi znać, jeśli znasz jeszcze podobne powieść do "Ireny", chętnie przeczytam :)

3. reklama
  4. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Z przyjemnością :)

5. dolly19

dolly19 Zaciekawiona BB

Ja polecę może nie powieść, ale reportaż Martyny Wojciechowskiej ze zdobywania Mt Everestu "Przesunąć Horyzont". Warto!

6. Wera26

Wera26 Początkująca w BB

McDusie kupiłam sobie, kiedyś będzie dla Oli :)

7. kusmir

kusmir Fanka BB :)

ogólnie lubię programy telewizyjne Wojciechowskiej, ale żadnej książki od niej jeszcze nie czytałam, może sobie w takim razie sprawę tą o Evereście :)

8. złośka

złośka Gość

Czy to jedyna książka Wojciechowskiej?

Poleć forum