reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fajna sprawa z telefonem dla dzieci

Dołączył(a)
5 Listopad 2007
Postów
2
Witam :) Chciałam się z Wami podzielić fajną sprawą, którą ostatnio odkryłam. Mój Dominik ma 4,5 roku i ma spore problemy ze zdrowiem, w związku z czym dość często jesteśmy w szpitalu. Przy ostatnim pobycie odkryłam na oddziale telefon dla dzieci, z którego mogą dzwonić do mamy. Strasznie fajna sprawa. Ale mam też pytanie - czy ktoś z Was wie może czy to jakaś chwilowa inicjatywa czy tak już zostanie?
 
reklama
Witam :) Chciałam się z Wami podzielić fajną sprawą, którą ostatnio odkryłam. Mój Dominik ma 4,5 roku i ma spore problemy ze zdrowiem, w związku z czym dość często jesteśmy w szpitalu. Przy ostatnim pobycie odkryłam na oddziale telefon dla dzieci, z którego mogą dzwonić do mamy. Strasznie fajna sprawa. Ale mam też pytanie - czy ktoś z Was wie może czy to jakaś chwilowa inicjatywa czy tak już zostanie?

To chyba zależy od dobrej woli Telekomunikacji. Jak na razie, to bardzo relkamują tą akcję "Telefon do mamy" . Radziłabym zapytać kogoś w szpitalu, a tak wogóle to życzę wam dużo zdrówka i żebyście wogóle nie musieli z takiego telefonu korzystać:tak::-D
 
To nie jest raczej jednorazowa akcja, bo takie telefony w niektórych szpitalach są już od dawna. Na przykład w warszawskim szpitalu przy Kopernika - byłam tam z moim dzieckiem jakieś półtora roku temu i już wtedy był tam taki telefon. Z tego, co teraz mówią w reklamach, jest coraz więcej szpitali, które mają takie "telefony do mamy". Też uważam, że to super sprawa, choć oczywiście nie życzę Wam, żeby Wasze dzieci musiały z niego korzystać:tak:.

pozdrawiam
nikita
 
Dziękuję za życzenia zdrowia, ja też Wam życzę, żebyście Wy i Wasze wodzinki były zdrowe :) Poszperałam w necie i faktycznie te telefony są już w szpitalach od 4 lat, tylko ja to dopiero zauważyłam :) Tak czy siak - inicjatywa fajna, choć nie życzę żadnemu dziecku, żeby musiało z tych telefonów korzystać, lepiej żeby wszystkie nasze pociechy były w domach. Pozdrawiam wszystkich!
 
Pierwszy raz słysze ale brzmi rzeczywiscie fajnie i przylaczam sie do zyczen, zebyscie nie musialy z nich korzystac mamy....
 
Do góry