reklama

fajna sprawa z telefonem dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mamaana33, 5 Listopad 2007.

  1. mamaana33

    mamaana33

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam :) Chciałam się z Wami podzielić fajną sprawą, którą ostatnio odkryłam. Mój Dominik ma 4,5 roku i ma spore problemy ze zdrowiem, w związku z czym dość często jesteśmy w szpitalu. Przy ostatnim pobycie odkryłam na oddziale telefon dla dzieci, z którego mogą dzwonić do mamy. Strasznie fajna sprawa. Ale mam też pytanie - czy ktoś z Was wie może czy to jakaś chwilowa inicjatywa czy tak już zostanie?
     
  2. xandii

    xandii Mamy styczniowe 2007

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To chyba zależy od dobrej woli Telekomunikacji. Jak na razie, to bardzo relkamują tą akcję "Telefon do mamy" . Radziłabym zapytać kogoś w szpitalu, a tak wogóle to życzę wam dużo zdrówka i żebyście wogóle nie musieli z takiego telefonu korzystać:tak::-D
     
  3. reklama
  4. nikita33

    nikita33 Fan(ka)

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To nie jest raczej jednorazowa akcja, bo takie telefony w niektórych szpitalach są już od dawna. Na przykład w warszawskim szpitalu przy Kopernika - byłam tam z moim dzieckiem jakieś półtora roku temu i już wtedy był tam taki telefon. Z tego, co teraz mówią w reklamach, jest coraz więcej szpitali, które mają takie "telefony do mamy". Też uważam, że to super sprawa, choć oczywiście nie życzę Wam, żeby Wasze dzieci musiały z niego korzystać:tak:.

    pozdrawiam
    nikita
     
  5. mamaana33

    mamaana33

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję za życzenia zdrowia, ja też Wam życzę, żebyście Wy i Wasze wodzinki były zdrowe :) Poszperałam w necie i faktycznie te telefony są już w szpitalach od 4 lat, tylko ja to dopiero zauważyłam :) Tak czy siak - inicjatywa fajna, choć nie życzę żadnemu dziecku, żeby musiało z tych telefonów korzystać, lepiej żeby wszystkie nasze pociechy były w domach. Pozdrawiam wszystkich!
     
  6. Anitta

    Anitta Początkująca w BB

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pierwszy raz słysze ale brzmi rzeczywiscie fajnie i przylaczam sie do zyczen, zebyscie nie musialy z nich korzystac mamy....
     
  7. evei_66

    evei_66 Zaciekawiona BB

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tp zeczywiscie Super nie wiedziałam wcześniej
     

Poleć forum