reklama

fajna sprawa z telefonem dla dzieci

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez mamaana33, 5 Listopad 2007.

1. mamaana33

mamaana33 Początkująca w BB

Witam :) Chciałam się z Wami podzielić fajną sprawą, którą ostatnio odkryłam. Mój Dominik ma 4,5 roku i ma spore problemy ze zdrowiem, w związku z czym dość często jesteśmy w szpitalu. Przy ostatnim pobycie odkryłam na oddziale telefon dla dzieci, z którego mogą dzwonić do mamy. Strasznie fajna sprawa. Ale mam też pytanie - czy ktoś z Was wie może czy to jakaś chwilowa inicjatywa czy tak już zostanie?

2. xandii

xandii Mamy styczniowe 2007

To chyba zależy od dobrej woli Telekomunikacji. Jak na razie, to bardzo relkamują tą akcję "Telefon do mamy" . Radziłabym zapytać kogoś w szpitalu, a tak wogóle to życzę wam dużo zdrówka i żebyście wogóle nie musieli z takiego telefonu korzystać:tak::-D

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

To nie jest raczej jednorazowa akcja, bo takie telefony w niektórych szpitalach są już od dawna. Na przykład w warszawskim szpitalu przy Kopernika - byłam tam z moim dzieckiem jakieś półtora roku temu i już wtedy był tam taki telefon. Z tego, co teraz mówią w reklamach, jest coraz więcej szpitali, które mają takie "telefony do mamy". Też uważam, że to super sprawa, choć oczywiście nie życzę Wam, żeby Wasze dzieci musiały z niego korzystać:tak:.

pozdrawiam
    nikita

5. mamaana33

mamaana33 Początkująca w BB

Dziękuję za życzenia zdrowia, ja też Wam życzę, żebyście Wy i Wasze wodzinki były zdrowe :) Poszperałam w necie i faktycznie te telefony są już w szpitalach od 4 lat, tylko ja to dopiero zauważyłam :) Tak czy siak - inicjatywa fajna, choć nie życzę żadnemu dziecku, żeby musiało z tych telefonów korzystać, lepiej żeby wszystkie nasze pociechy były w domach. Pozdrawiam wszystkich!

6. Anitta

Anitta Zaciekawiona BB

Pierwszy raz słysze ale brzmi rzeczywiscie fajnie i przylaczam sie do zyczen, zebyscie nie musialy z nich korzystac mamy....

7. evei_66

evei_66 Zaciekawiona BB

Tp zeczywiscie Super nie wiedziałam wcześniej

Poleć forum