reklama

Fajne place zabaw w Warszawie?

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez marzena służew, 20 Lipiec 2012.

 1. marzena służew

  marzena służew

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkich stałych czytelników tego forum, bo to moja pierwsza wizyta tutaj :) Jestem mamą dwóch chłopców: Mateusz - 2 lata i Dominik - 4 lata.

  Chciałam zapytać o fajne place i sale zabaw w Warszawie. Mieszkamy na Służewie. Jestem na urlopie wychowawczym i dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a placyk pod naszym blokiem już się chłopaczkom znudził... Najlepszy byłby Mokotów lub Ursynów, ale mam autko, więc dojazd nieco dalej od domu również wchodzi w grę - najważniejsze są "atrakcje" ;)
   
 2. riolcia

  riolcia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Bardzo fajny plac jest na Ursynowie przy Puszczyka - temat przewodni to Dinozaury. Istne szaleństwo - jaja dinozaurów do których można wejść, w piaskownicach skamieliny do odkopania itp. (przy stacji metra Ursynów)
  Inny fajny to Ogródek Jordanowski przy Odyńca (przy stacji metra Racławicka). Jego minusem sa liczne knajpki na terenia parku i stoiska z watą cukrową itp - dla innych moze to być plus, ale nie przy cenach tam oferowanych.
   
 3. reklama
 4. Kiulik

  Kiulik Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Na Białołęce jest fajny plac zabaw w okloicach Biedronki na światowida
   
 5. airone

  airone

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 6. dynamical123

  dynamical123

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jest parę fajnych placów zabaw w Warszawie. My z Alą bardzo często odwiedzamy ten w Centrum Zdrowia Dziecka, kiedy czekamy na naszą kolej. Dobrze, że firma Spil wybudowała taki plac zabaw, bo dzięki temu Ala chętnie odwiedza ze mną ten instytut.
   

Poleć forum