reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fajne place zabaw w Warszawie?

Dołączył(a)
20 Lipiec 2012
Postów
1
Witam wszystkich stałych czytelników tego forum, bo to moja pierwsza wizyta tutaj :) Jestem mamą dwóch chłopców: Mateusz - 2 lata i Dominik - 4 lata.

Chciałam zapytać o fajne place i sale zabaw w Warszawie. Mieszkamy na Służewie. Jestem na urlopie wychowawczym i dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a placyk pod naszym blokiem już się chłopaczkom znudził... Najlepszy byłby Mokotów lub Ursynów, ale mam autko, więc dojazd nieco dalej od domu również wchodzi w grę - najważniejsze są "atrakcje" ;)
 
reklama
Bardzo fajny plac jest na Ursynowie przy Puszczyka - temat przewodni to Dinozaury. Istne szaleństwo - jaja dinozaurów do których można wejść, w piaskownicach skamieliny do odkopania itp. (przy stacji metra Ursynów)
Inny fajny to Ogródek Jordanowski przy Odyńca (przy stacji metra Racławicka). Jego minusem sa liczne knajpki na terenia parku i stoiska z watą cukrową itp - dla innych moze to być plus, ale nie przy cenach tam oferowanych.
 
Do góry