reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fajny gadżet dla młodej mamy - podpowiedzcie coś

To zależy czy bardziej chcesz kupić coś dziecku czy mamie . Ja dla dziecka wybrałabym jakieś ubranka , bo zawsze się przydadzą . Inne opcje to
pieluszki
jakaś fajna pościel dla dziecka
zabawki

Natomiast mamie można wykupić sesję zdjęciową u fotografa , może sobie zrobić zdjęcia z maleństwem . Duzo tutaj zależy od Twoich funduszy. Napisz może ile masz kasy to łatwiej będzie doradzić Ci co podarować młodej mamie....Bo tak trudno gdybać.
Ona była u koleżanki w 2013 roku :D
 
reklama
Sama ostatnio zastanawiałam się co podarować na parapetówkę Ogólnie kwiatków nie trawię więc nie mam ani jednego. dwa plakaty bo brak lepszej aranżacji ściany w wynajmowanym mieszkaniu i przy nich małe lampki. kilka ramek na zdjęcia, kalendarz. za to figurek kolekcjonerskich sporo, tak samo jak modeli lego. potrzebujemy już osobnej gabloty na wystawę kolekcji XD i poza tym mogłabym nie mieć w domu nic, nienawidzę zasłon i firanek więc w oknach mogą być same rolety, żadnych luźno stojących pierdół (wszystko za szybą), dywaników, świeczek, poduszek- to mogłoby nie istnieć. każdy powinien dopasować sobie swoje wnętrza pod swój komfort. Prezent ma być dla mojej siostry, pewnie kupię jej jakaś dobra kawę Jak tutaj
 
Ostatnia edycja:
Ja obecnie jestem w ciąży i mam jeszcze synka, kiedy urodzę młody będzie miał 2 lata. Jest tak energicznym dzieckiem i doprowadza mnie często do szału, że jedynie o czym bym marzyła, to aby ktoś po prostu zajął się chociaż młodym przez kilka godzin. Dobrymi słodyczami czy obiadami też bym nie pogardziła.
No i sama już mam kubek termiczny ale jeśli dziewczyna go nie ma to również jest to świetna opcja:
Link do: Jaka jest najlepsza dieta pudełkowa w Białymstoku? Jak tutaj :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry