reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Fajny gadżet dla młodej mamy - podpowiedzcie coś

Cytrysia

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
mozna, chociaz gdzies czytalam jakies badania, ze mlode mamy o wiele bardziej ciesza sie z prezentu dla dziecka, niz siebie... hmm ciekawe:)

reklama

kasia-matiy

Fanka BB :)
Miasto
Trzebnica, Poland
Rozwiązania
0
pewnie to też zależy od kobiety, jedne cieszą się z podarków dla maluszków a na sobie oszczędzają, inne chciałyby w końcu zostać zauważone i docenione też jako kobiety a nie tylko matki ;-) najlepiej kiedy się trochę zna daną osobę lub nawet podpyta co by wolała ;-)

Rozwiązania
0
Każdej młodej mamie z pewnością przyda się bluza do karmienia np taka mamatu.pl/odziez-ulatwiajaca-karmienie-26 która i po okresie karmienia może być z powodzeniem noszona jako bluza sportowa. Na pewno ułatwi jej to codzienne karmienie maluszka zwłaszcza w nadchodzące chłodniejsze dni.

BajkoweUbranka_pl

Rozwiązania
0
Kosmetyki to bardzo dobry pomysł na prezent dla młodej mamy,podobnie zresztą jak perfumy,na pewno będzie zadowolona. A co do prezentu dla dziecka to faktycznie,na to przyjdzie jeszcze czas bo okazji będzie bardzo wiele:)

Cherie87

Miasto
Tu i tam :)
Rozwiązania
0
Ja wolałabym dostać coś porządniejszego jako młoda mama, np laktator. Są na rynku w różnych cenach i na pewno coś można fajnego znależć a laktator przydaje się zawsze. Możesz się np z kimś zrzucić i kupić, myślę, że mamuśka by się uradowała. Ja osobiście polecam laktatory Ardo Calypso, są warte swojej ceny. Używałam elektrycznego i jestem bardzo zadowolona :tak:

smerfetka88

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja dostałam chustę od znajomych, zapytali wprost co się przyda, bo kolejna grzechotka czy bodziak po co... A chusta jest bardzo fajna, przede wszystkim jest ułatwieniem dla mam dzieci wiszących całymi dniami na rękach :)

BasiaBM

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A ja polecam kubek termiczny i uchwyt na kubek do wózka. Ja dostanę swój pod choinkę i już nie mogę się doczekać. Zawsze jak wybieram się spacer, to mam ochotę wziąć ze sobą swoją ulubioną herbatę/kawę i wreszcie będę mogła :)

Rozwiązania
0
Hej skoro grupa skierowana jest do rodziców to słyszeliście może o aplikacji, gdzie dzieci tworzą własne bajki w 15 minut? Chociaż 15 minut to niewiele, to wiem, że moje dziecko nie straciło tego czasu, a wręcz przeciwnie. Aplikacja pomaga w rozwoju kreatywności pobudza rozwój intelektualny i emocje. Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)

reklama

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
To zależy czy bardziej chcesz kupić coś dziecku czy mamie . Ja dla dziecka wybrałabym jakieś ubranka , bo zawsze się przydadzą . Inne opcje to
pieluszki
jakaś fajna pościel dla dziecka Jak tutaj.
zabawki

Natomiast mamie można wykupić sesję zdjęciową u fotografa , może sobie zrobić zdjęcia z maleństwem . Duzo tutaj zależy od Twoich funduszy. Napisz może ile masz kasy to łatwiej będzie doradzić Ci co podarować młodej mamie....Bo tak trudno gdybać.

Ostatnia edycja:
Do góry