reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fajny gadżet dla młodej mamy - podpowiedzcie coś

To zależy czy bardziej chcesz kupić coś dziecku czy mamie . Ja dla dziecka wybrałabym jakieś ubranka , bo zawsze się przydadzą . Inne opcje to
pieluszki
jakaś fajna pościel dla dziecka Super jest pościel tom tailor
zabawki

Natomiast mamie można wykupić sesję zdjęciową u fotografa , może sobie zrobić zdjęcia z maleństwem . Duzo tutaj zależy od Twoich funduszy. Napisz może ile masz kasy to łatwiej będzie doradzić Ci co podarować młodej mamie....Bo tak trudno gdybać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
To zależy czy bardziej chcesz kupić coś dziecku czy mamie . Ja dla dziecka wybrałabym jakieś ubranka , bo zawsze się przydadzą . Inne opcje to
pieluszki
jakaś fajna pościel dla dziecka
zabawki

Natomiast mamie można wykupić sesję zdjęciową u fotografa , może sobie zrobić zdjęcia z maleństwem . Duzo tutaj zależy od Twoich funduszy. Napisz może ile masz kasy to łatwiej będzie doradzić Ci co podarować młodej mamie....Bo tak trudno gdybać.
Ona była u koleżanki w 2013 roku :D
 
Sama ostatnio zastanawiałam się co podarować na parapetówkę Ogólnie kwiatków nie trawię więc nie mam ani jednego. dwa plakaty bo brak lepszej aranżacji ściany w wynajmowanym mieszkaniu i przy nich małe lampki. kilka ramek na zdjęcia, kalendarz. za to figurek kolekcjonerskich sporo, tak samo jak modeli lego. potrzebujemy już osobnej gabloty na wystawę kolekcji XD i poza tym mogłabym nie mieć w domu nic, nienawidzę zasłon i firanek więc w oknach mogą być same rolety, żadnych luźno stojących pierdół (wszystko za szybą), dywaników, świeczek, poduszek- to mogłoby nie istnieć. każdy powinien dopasować sobie swoje wnętrza pod swój komfort. Prezent ma być dla mojej siostry, pewnie kupię jej jakaś dobra kawę Jak tutaj
 
Ostatnia edycja:
Ja obecnie jestem w ciąży i mam jeszcze synka, kiedy urodzę młody będzie miał 2 lata. Jest tak energicznym dzieckiem i doprowadza mnie często do szału, że jedynie o czym bym marzyła, to aby ktoś po prostu zajął się chociaż młodym przez kilka godzin. Dobrymi słodyczami czy obiadami też bym nie pogardziła.
No i sama już mam kubek termiczny ale jeśli dziewczyna go nie ma to również jest to świetna opcja:
Link do: Jaka jest najlepsza dieta pudełkowa w Białymstoku? Jak tutaj :)
 
Ostatnia edycja:
Polecam. Mam już 2 z tej firmy (pierwszy uległ wypadkowi z mojej winy) trzyma ciepło ok 7h po ponad roku codziennego używania.. Wcześniej miałam inne kubki termiczne, ale nie trzymały tak długo ciepła. Super jest ich standardowy model west loop. Na ich oficjalnej stronie znajdziesz wiele wzorów
Link do: Kubki termiczne Contigo- kubki termiczne, butelki na wodę, butelki i bidony dla dzieci ❤️ Contigo ☕️ - Red Bird-Oficjalny Dystrybutor Contigo w Polsce -
Poza tym jest opcja zamówienia kubeczka z nadrukiem
 
Ostatnia edycja:
Do góry