reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fajny gadżet dla młodej mamy - podpowiedzcie coś

Dołączył(a)
22 Październik 2013
Postów
1
Drogie Mamuśki! :)

Wybieram się niebawem do koleżanki, która niedawno urodziła synka. Chcę kupić jakiś fajny prezent. Wolałabym, żeby to nie była kolejna grzechotka, maskotka czy śpioszki. Myślałam o jakimś fajnym gadżecie. Coś co jej ułatwi życie. Ona lubi takie rzeczy. Tylko żeby było praktyczne. Ja już trochę wypadłam z obiegu :) Może Wy coś polecicie?
 
reklama
myślę że chusta to genialny prezent, i wcale nie musi być drogi ;-) osobiście bardzo bym się cieszyła z takie prezentu i wielka szkoda że nigdy takiego nie dostałam, chusty są naprawdę wspaniałe, chyba nie muszę wymieniać ich zalet ;-) oczywiście jeśli tylko twoja koleżanka już takiej nie ma ;-)
 
Po urodzeniu dziecka dostawałam tylko takie prezenty związane z maluszkiem, wszyscy zapomieli niejako o mnie jako kobiecie i matce a ja uważam że fajnie byłoby dostać coś tylko dla mnie- jakiś fajny kosmetyk albo dobrą książkę (tylko nie o dzieciach)
 
Chusta, pieluszki wielorazowe, jakaś na prawdę fajna karuzela nad łóżeczko (są teraz takie disneyowskie, grające stare melodie disneya <3 )
 
Ostatnio kupiłam swojej przyjaciółce z okazji pierwszej wizyty po urodzeniu dziecka coś nowego - woreczek z Mon Petit Bleu. To taki specjalny woreczek, który ma nieskończoną ilość zastosowań :) Na stronie sklepu jest napisane, że można wkładać do niego mokry kostium i ręcznik po basenie, pokrojone owoce, sok (żeby się nie rozlał) i co tylko mamie przyjdzie do głowy :) Prezent się spodobał na tyle, że teraz moja koleżanka zawsze ma go ze sobą jak wychodzi z dzieckiem :) W ofercie są też nieprzemakalne śliniaczki z materiału, pod którym skóra się nie poci - to mój pomysł na kolejny prezent :D
Tu można przeczytać cos więcej:
Idealny dla śliniących się dzieci! | DOBRA MAMA
 
Ostatnio kupiłam swojej przyjaciółce z okazji pierwszej wizyty po urodzeniu dziecka coś nowego - woreczek z Mon Petit Bleu. To taki specjalny woreczek, który ma nieskończoną ilość zastosowań :) Na stronie sklepu jest napisane, że można wkładać do niego mokry kostium i ręcznik po basenie, pokrojone owoce, sok (żeby się nie rozlał) i co tylko mamie przyjdzie do głowy :) Prezent się spodobał na tyle, że teraz moja koleżanka zawsze ma go ze sobą jak wychodzi z dzieckiem :) W ofercie są też nieprzemakalne śliniaczki z materiału, pod którym skóra się nie poci - to mój pomysł na kolejny prezent :D
Tu można przeczytać cos więcej:
Idealny dla śliniących się dzieci! | DOBRA MAMA
Moim zdaniem super! W ogóle fajne wzorki, ja bym się bardzo ucieszyła. :tak:
 
Moim zdaniem super! W ogóle fajne wzorki, ja bym się bardzo ucieszyła. :tak:
potwierdzam, mamy w domu ich sliniaczki:) nie dosc, ze wzorki fajne, to jeszcze sa porzadnie zrobione:) wiec te sliniaczki mozna spokojnie kupic. Ja po uorodzeniu zrobilam liste potrzebnych rzeczy:) nie chcialam dostac tysiaca niepotrzebnych misiow , czy ubranek...
 
reklama
Oczywiście, ja też jestem zdania, że takim mamom to tylko prezenty, które ułatwia życie i się naprawdę przydadzą, opcja: taki komplet śliniaczków + woreczek to naprawdę trafiony podarunek. Ewentualnie dołożyć jeszcze jakąś błyskotkę (kolczyki ręcznie robione) dla mamy czy zupełny drobiazg -np. grzechotkę dla malucha.
 
Ostatnia edycja:
Do góry