reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fala zwrotna w przewodzie zylnym

Malutka - serio?? Jakbys znalazla to opracowanie, to, proszę, przeslij mi. Przeszlam bostonke ok. 8 tc. Ten lekarz sie pytal czy właśnie nie choruje, bo to moze byc oznaka, ze dziecko wlasnie jest oslabione infekcja, a ja ponad 2 tyg meczylam sie z przeziebieniem.

A magnez watpie by mial wplyw negatywny... Z synkiem bralam go w wiekszych ilosciach i wszystko bylo ok.
 
reklama
Muszę poszukać bo nie pamietam gdzie... jak znajdę to wrzucę :)U mnie tez fala wsteczna w DV.Przeplyw przez zastawkę trójdzielna OK. jestem po Pappa i wyniki bardzo polepszyły.Uwzgledniajac mój wiek i wynik usg ( wszystkie inne parametry usg w normie) Ryzyko trisomii 21 po usg wynosiło 1:60 a po papie zmalało do 1:255 a Ty już po usg?j
 
Tym razem lekarz uspokajal. Nie bylo widac wady serduszka po raz trzeci :)
Powiedzial, ze moze byc tak, ze przewod przebiega nietypowo i on to obstawia. Mowil, ze to jest naczynie, ktore po porodzie zmienia sie w jakies naczynie watrobowe i nie ma wplywu na dziecko potem. Teraz moze miec, w brzuszku, bo doprowadza natlenowana krew z pepowiny do serca. Ale mowil, ze nie widac oznak niedotlenienia. W sercu przeplywy sa ok.
Mam przyjsc za 3 tyg na echo serca plodu.
 
Tym razem lekarz uspokajal. Nie bylo widac wady serduszka po raz trzeci :)
Powiedzial, ze moze byc tak, ze przewod przebiega nietypowo i on to obstawia. Mowil, ze to jest naczynie, ktore po porodzie zmienia sie w jakies naczynie watrobowe i nie ma wplywu na dziecko potem. Teraz moze miec, w brzuszku, bo doprowadza natlenowana krew z pepowiny do serca. Ale mowil, ze nie widac oznak niedotlenienia. W sercu przeplywy sa ok.
Mam przyjsc za 3 tyg na echo serca plodu.
Dobre wieści :) cieszę się
 
reklama
Do góry