reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fala zwrotna w przewodzie zylnym

reklama
Jestem już po usg i Amnio fala się cofnęła :) żadnych nieprawidłowości nie widać. Za 3 tygodnie wyniki Amnio i echo serduszka
Zapytam jeszcze lekarza czy spotkał się z choroba dziecka (aberracje chromosomowe ,wady serca i itp) tylko w przypadku stwierdzenia fali wstecznej w DV (wszystkie inne parametry w normie )na usg w 11-14 tyg. Powiedział ze nie a to naprawdę specjalista bardzo dobrej sławy :)
 
Malutka - super wiesci!! Trzymam kciuki za wyniki!!
Wczoraj byłam na usg sprawdzającym po Amniopunkcji, nie było mojego lekarza ale był inny specjalista Syn rośnie i ma się dobrze :) serduszko wydaje się być prawidłowe,wszystkie inne parametry w normie Po fali wstecznej nie na śladu.Podpytalam jeszcze o o ta fale mówił ze absolutnie nie ma się co przejmować, bardzo często się zdarza ze występuje w 11-14 tyg a później się normalizuje. Także już 3 lekarzy potwierdziło ze jeżeli wszystkie inne parametry są w normie to nie ma powodu to niepokoju. Cyntia a jak u Ciebie? Czekam jeszcze z 8 dni na wynik Amniopunkcji
 
Malutka - super wiesci :)

U mnie 18 tydz 1 dz wczoraj mialam echo. Wszystko dobrze :) Nie ma juz fali wstecznej :) Ufffffff, kamien z serca. Moge spac spokojnie :)
Ja mysle, ze to bylo od tej infekcji... Najważniejsze, ze jest ok.

A kiedy masz miec wyniki amnio?
 
Cieszę się uff jak bardzo ;) u mnie obecnie 17+4. Dziś będę próbować dzwonić może już będą wyniki... bardzo się denerwuje choć Twój wpis dodał mi skrzydeł :)
 
reklama
kariotyp prawidłowy:) wynik po amniopunkcji.Jestem kolejnym przypadkiem gdzie nieprawidłowy przepływ w DV ( gdzie wszystkie inne parametry w normie ) pokazuja ze dziecko jest zdrowe.Pozdrawiam Wszystkim mamom życzę spokojnych ciąż
 
Do góry