reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fala zwrotna w przewodzie zylnym

Fala zwrotna (EDIT: WSTECZNA, nie zwrotna...) w przewodzie zylnym u plodu. Pozostale badania ok. Nie widac przyczyny. 13 tydz 3 dz.
Ktoras z Was miala taki przypadek?[/QUOTE
Nieprawidłowy przepływ w przewodzie żylnym przy innych prawidłowych parametrach jeszcze o niczym nie świadczy.
 
reklama
Hej dziewczyny, czy jest nas tu więcej z wynikiem po pierwszym prenatalnym 'zwrotna Fala A'? Jak potoczyły się Wasze historie?
Ja dosłownie 2 dni temu miałam usg prenatalne (12w2d), teraz czekam na wyniki PAPPA. Informacja o tej fali zwrotnej totalnie wybiła mnie z rytmu. Podczas usg dziecko fikało niezłe koziołki, więc uwidocznienie kości nosowej było utrudnione. Niemniej pani doktor stwierdziła, że RACZEJ tam jest. No ale, i tu nie mamy jak na razie stuprocentowej pewności. Kontrola kości nosowej oraz ponownie tej fali 'a' zwrotnej za 3 tygodnie łącznie z interpretacja wyniku PAPPA.
Co tu dużo mówić, najchętniej to się zahibernować na te kolejne 3 tygodnie...
 
Do góry