reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

fanaberie teściowej

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Tirli, 23 Czerwiec 2012.

 1. Tirli

  Tirli Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Od dwóch lat mieszkam z mężem i dziećmi w jednym domu z jego rodzicami. teściowie na parterze my na piętrze jesteśmy w trakcie robienia osobnego wejścia na piętro. dom w całości należy do teściów, teściowa ogranicza nam praktycznie wszystkie kontakty ze znajomymi i rodziną, bo jak twierdzi nie życzy sobie jakich kolwiek odwiedzin u nas a ja wiem że dom jest ich ale czuje się jak więzień.
  Mam dwoje dzieci, starsze jest z tak zwanego związku nie formalnego, ojciec dziecka nie ma ograniczonych praw, kontakty ustalamy zgodnie między sobą, ojciec dzwoni pare dni wcześniej i ustalamy dzień i godzine widzeń, niestety za każdym razem u moich rodziców, bo ojciec pierwszego dziecka jest na pierwszym miejscu czarnej listy teściowej i ona nie ma zamiaru go wpuszczać. Chciała bym wiedzieć czy teściowa ma prawo ograniczać nam wolność (ja się tak czuje)i ograniczać kontakty dziecka z ojcem (dziecko i ja jesteśmy zameldowane u teściów).
  Pozdrawiam
   
 2. reklama
 3. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  teściowa jest u sibie, a Wy mieszkacie u niej. teściowa ustala zasady domu -jej domu. Decydując się na mieszkanie u kogoś akceptujemy zasady domu, do którego się wprowadzamy.
   

Poleć forum