reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Wstydź się, wstydź Kociatka ... Mój Alien też na mnie łypał ale nie wnikam dlaczego i po co ... pewno chciał mi oswiadczyć że w środku było lepiej i jeszcze mógł mnie bezkarnie okopywać ...
 
reklama
Chciałam Wam podziękować :-) i to niniejszym czynię ... wyjaśniła się zagadka brwi mego Alienka ;-) robiłam hennę całą ciążę ... nawet tydzień przed porodem ostatni raz ... a ja gUpia myślałam, że to po m. je odziedziczył ... ufffff w końcu ma cos ze mnie :-D
 
Widzę, że wątek kwitnie ;)
Ha, a ja na czarno się farbowałam a moje dziecię... prawie łyse, to co ma to jasne jakieś takie a brwi to chyba wcale nie ma.
I jak tą zagadkę wyjaśnić? Chyba mi dzieci podmienili w szpitalu, jakbym wcześniej czytała wątek to bym wiedziała i upomniała się w szpitalu a tak... już chyba zostawię sobie to co mam:-D
Kociatka - ja też z Krakowa :)
 
Aniu i dobrze że ze mnie brwi nie ma :-D bo ja mam brwi po swym ojcu ... czyli mam ich brak ... i stąd ta Ciocia Henna ... szkoda że moja matka rodziła mnie w dobie sprzed kompów i sieci ... może też by się zaprzyjaźniła z Ciocią Henną ... :baffled:
 
Barbara, my z miasta Zlych i Zepsutych Kobiet:-p

moje slonko ma dluzsze rzeski niz ja i jego tata razem wzieci; pewnie efekt uboczny malowania wydluzajacym tuszem:szok:
 
Ostatnia edycja:
A ja cała ciąże w sumie od 4 miesiąca począwszy farbuję włosiska i nie przejmuję się bo mamy przywilej życia w XXIwieku i farby są przecież bez amoniaku i parabenów więc co ma zaszkodzic, a przesady, że moja córcia będzie ruda?W sumie to nie mialaby źle bo nie musiałaby się farbowac jak jej mamcia na rudo:)):-D
 
no i kolejna zepsuta farbowana matka :-D i to jeszcze z Kielc :-p
Kociatka sprawdziłam swój tusz i masz rację ... u mojego skutek uboczny też zauważyłam ... mogłam usta malować czyms bardziej wyrazistym...
 
reklama
Ja normalnie farbuje właosy sama w domu. Farba rozjaśniająca z amoniakiem firmy Garnier - pomyślcie jakie farby miały kobiety 30, 40 lat temu, jakie mamy teraz! Na pewno nic nie zaszkodzi dziecku
 
Do góry