reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Chciałam Wam podziękować :-) i to niniejszym czynię ... wyjaśniła się zagadka brwi mego Alienka ;-) robiłam hennę całą ciążę ... nawet tydzień przed porodem ostatni raz ... a ja gUpia myślałam, że to po m. je odziedziczył ... ufffff w końcu ma cos ze mnie :-D

czy to znaczy ,ze skoro malowałam paznokcie na fioletowo to moje dziecko urodzi się z pomalowanymi ? hennę tez robiłam!
 
reklama
OJ Zoyka jak mogłaś zachować się tak NIEODPOWIEDZIALNIE !!! A gdzie standardy Matki Polski ???? Tłusty włos, ogryziony pazur... twarz blada bez wyrazu ???? Wstydź się :eek:
 
Mówiłam, że trzeba miec ogryzione paznokcie z obłupanym lakierem! Bez tego farbowany włos traci na uroku...
 
Ja bedac w ciazy farbowalam wlosy farba bez amoniaku,teraz po ciazy uzywam tej samej farby,ze wzgledu na wlosy ( sa po niej w lepszej formie)ale henne robilam reguralnie.Nie wyobrazam sobie przez 9 miesiecy nic z soba nie robic,bo sama bym sie zle czula.Nadia urodzila sie z bujnymi czarnymi wloskami,ale nie sadze,ze to przez to,ze ja farbowalam wlosy.:-)
 
Mówiłam, że trzeba miec ogryzione paznokcie z obłupanym lakierem! Bez tego farbowany włos traci na uroku...
Ej! Ale atrybutem matki Polki nie jest wlos farbowany, a odrosty. Im dluzsze, bardziej kontrastowe i rozmemlane tym lepiej. I wtedy wzrok otepialy, pazury oblupane, ciuchy porozciagane (dresy? swetry?) plamy mleka na cyckach albo choc plamy po mleku, makijaz wczorajszy... no, zaczyna to wygladac!
 
Dziewczyny jesteście świetne:p
Tydzień temu odwołałam swojego fryzjera bo się bałam, ale z tego co tu czytam to i tak nie pasuję do matki polki z czerwono-czarnymi paznokciami, więc jak włosy przebarwię na rudo to będzie git:)
 
3timeangel zawsze możesz się upodobnić do wizerunki Matki Polki... wystarczy zafarbować włosy i potem nie robić odrostów, wciągnąć na tyłek mężowskie dresy by wdzięcznie wisiały na zadku a także zeskrobać lakier z paznokci u rak i nóg!
Widzisz jakie to proste? :-D Żeby wizerunek był bardziej wdzięczny możesz też obrać worek ziemniaków i marchwi, zabarwione czerwono-brunatne ręce są wręcz boskie:)))
 
Dziewczyny mimo, ze moj ukochany nie znosi jak farbuje wlosy w ciazy to to zrobilam. bylam w 14 tygodniu.moja gin powiedziala mi w zeszlej ciazy,ze po 12 tygodniu to ok, nie ma problemu.a wczesniej lepiej unikac chemii bo plod jest bardziej wrazliwy.a poza tym jest w okresie rozwoju wszystkich waznych organow. w zeszlej ciazy farbowalam w 16 i z 2 tygodnie przed porodem bo chcialam zeby moja corusia nie wstydzila sie zdjec swojej mamy z mega odrostami. takze Matko Polko zegnaj!!!:eek::tak:
ale powiem Wam szczerze, ze odrosty mi tak dobrze nie chwycily w ciazy:-(nie tak jak zawsze, ale jest o niebo lepiej niz przed :-) a co do facetow to niektorzy sa tak bardzo przeciw ale przy tym ich kobieta musi byc najpiekniejsza, albo przynajmniej zawsze piekna.tylko ciekawe jaki oni maja pomysl na odrrosty...no chyba, ze odrosty oznaczaja dla nich piekno:cool:wspolczuje
 
reklama
Ja w ciąży farbowałam do tej pory tylko 1 raz - tuż przed moim ślubem, to był sam początek, miałam wyrzuty sumienia, ale ślub raz w życiu i bym z odrostami pod ziemię się zapadła, bo nikt o ciąży jeszcze nie wiedział;-) wybrałam krem bez amoniaku - Casting. Dziś chcę farbować 2 raz, tez ta samą farbą, bo znowu na święta nie chcę jak wypłosz wyglądać, ale to już 2 trymestr i jestem spokojniejsza, że mniej zaszkodzę maleństwu;-) ciekawe czy mi przyjmie w ogóle :-)
 
Do góry