reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży...

Zgadzam sie z poprzedniczką....ja farbowałam calutką ciążę ale u fryzjera a nie w domu...Powiedziałam że jestem w ciąży i ona też mi tłumaczyła że to chodzi o jakieś starszej generacji farby, które zawierały jakieś tam substancje:)
 
reklama
Witam.
Ja farbowałam włosy w ciąży sama,nie chodziłam do fryzjera i maluszek urodził się zdrowy bez żadnych dolegliwości.Odczekałam tylko do końca 1 trymestru,bo tak jak wspomniała poprzedniczka maleństwo jest wtedy bardziej podatne na takie rzeczy.Zwróć uwagę na skład farby,Loreal jest dobrą marką i jak większość farb nowej generacji nie awiera wielu szkodliwych subs.Słyszałam że nie zaleca się farbowania w ciązy bo podobno kolor może wyjść zupełnie inny,ale mi sie to nie pzrydarzyło.
 
Czesc od wielu lat farbuje włosy na kolor czarny(farba Loreal bez amoniaku)teraz jestem w drugim miesiącu ciazy.Słysalam ze nie powinno sie farbować wlosów będąc w ciąży?to prawda?kurcze mam zamiar robic włosy chociaż co drugi miesiąć....Co sądzicie?

A co ma farbowanie włosów do ciąży??

Poza tym proszę korzystać z opcji: szukaj :-)
 
Ja zafarbowałam sobie podczas ciąży włosy szamponem koloryzującym i myślałam, że ten szampon "zje" moją skórę głowy. Strasznie mnie piekło i spaliło mi skórę. Włosy ok ale skóra wracała długo do siebie. Teraz mam straszne odrosty i aż się boję próbować drugi raz.
 
jak się boisz, to lepiej nie farbuj. chyba mozna kilka miesiecy wytrzymac...

ogladalam tez ostatnio jakis program, gdzie lasce w ciazy doradzali pasemka- bo one nie dochodzą do skory glowy. wiec niby w ciazy bezpieczniejesze są.

Jesli ja bym sie zdecydowala na farbowanie, to czyms, czym wczesniej juz mialam robione i nie zaszkodzilo mi, niczym nowym, moze to jest sposob?
 
Jesli ja bym sie zdecydowala na farbowanie, to czyms, czym wczesniej juz mialam robione i nie zaszkodzilo mi, niczym nowym, moze to jest sposob?
Nie u każdego, ja pofarbowałam tym czym zawsze i przed ciążą nie było żadnego problemu. To co było dla mnie łagodne przed ciążą okazało się żrącą chemią w ciąży..
 
reklama
a próbowałyście naturalnych farb - pozbawionych chemii? używam od ok. 2 lat gdy napotkałam sie na helfy.pl którzy sprzedają farby Khadi. te farby sa indyjskie - henna, zioła ajurwedyjskie. i co najważniejsze mozna je stosować podczas ciąży bo nie zawierają jakiejkoleik żrącej chemii. dzieki temu w komforcie moge cieszyc sie dobrym samopoczuciem i poczuciem bezpieczenstwa dla dziecka!
Pozdraiwam
 
Do góry