reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów

Sierpień2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
138
Dziewczyn jak to jest z tym farbowaniem włosów.. Mam 26 lat i prawie wszystkie swoje włosy siwe.. Ostatni raz robiłam odrost 13 grudnia.. W tym momencie mam mój odrost wynosi jakieś 3 cm.. Nie pomaga już wiązanie włosów..
[emoji23] Jestem w 10 tygodniu.. Czy zdecydowc się na farbę bez amoniaku czy odpuścić.. Źle się czuję ze sobą w tym momencie.. Ale boję się o zdrowie dzidziulka.
 
reklama
Hej, jestem w 11 tc
Farbowalam włosy tydzień temu w sobotę i 2 tyg temu w sobotę..
Farbami bez amoniaku
Ani razu mi nie złapało odrostu który od listopada też ma już ponad 3cm
Wlosy jak zaklęte
Wiec zabobon że farba nie łapie w ciazy
Cos w tym jest ;)
 
Dziewczyny można farbowac włosy osobiście 2 razy farbiwakam włosy i fryzjera ☺ włosy to tkanka martwa więc nie zaszkodzi dziecku ☺ u fryzjera mają bezpieczne farby a i w sklepach też są przystosowane więc bez obaw ☺
 
Dziewczyn jak to jest z tym farbowaniem włosów.. Mam 26 lat i prawie wszystkie swoje włosy siwe.. Ostatni raz robiłam odrost 13 grudnia.. W tym momencie mam mój odrost wynosi jakieś 3 cm.. Nie pomaga już wiązanie włosów..
[emoji23] Jestem w 10 tygodniu.. Czy zdecydowc się na farbę bez amoniaku czy odpuścić.. Źle się czuję ze sobą w tym momencie.. Ale boję się o zdrowie dzidziulka.
Można farbować, jeśli masz wątpliwości zapytaj fryzjera[emoji4] Farbowałam całą ciążę, tak jak i robiłam żele [emoji4]
 
Farba z amoniakiem jest zdrowsza niż bez amoniaku :-p Amoniak jest substancją naturalną choć w farbie występuje w dużym stężeniu zaś zamienniki amoniaku są mniej bezpieczne. Poza tym farby z amoniakiem są skuteczniejsze. Przedyskutowałam ten temat z kilkoma fryzjerkami i z guglem :) Najlepiej poczekaj do II trymestru i spróbuj pofarbować. Mnie w ciąży i kwartał po porodzie nie łapała żadna farba, nawet minimalnie :-p
 
reklama
reklama
Do góry