reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów

reklama
A ja trace włosy w zawrotnym tempie. Jak tak dalej pójdzie to będę rodzić łysa :( Macie jakieś rady??
 
juz pisze....ja osobiscie uwielbiam surówke z rzepy( scierasz rzepe,odciskasz dodajesz pokrojony pomidor i smietane i juz :) ) ...mój tata wyciska sok i wciera...a co do pokrzywy ....ugotuj wywar do płukania...polecam tez,tyle ze juz za pózno,herbatke z swiezych ziól...mieta,pokrzywa,melisa....mniam:)
 
kup sobie szampon w aptece na wypadające włosy - RADICAL - kosztuje około 7zł i jak dla mnie - rewelacja - widać, jak odrastają mi nowe włoski  8)

pomyliłam nazwy ;) nie sebidin
 
dzięki śliczne jutro idę na zakupy. Tylko jak ja kupie rzepę - w życiu nie jadłam a tym bardziej nie kupowałam. Wiem że okrągłę jak w tej bajce :(
 
ja też liniałam na początku ale trochę przeszło teraz mam lśniące włoski i jakby grubsze, ale ja myję codziennie bo jak nie umyję to wyglądają kiepsko, polecam odżywki szampony RADICAL dostępne w aptece i tanie
 
reklama
hmmm.własnie umówiłam sie z kolezanka na srode...mam zamiar zmienic fryzurke..moze je troche pocieniuje....mam strasznie suche koncówki,a odzywki o dupe rozbic....
 
Do góry