reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów

w AVONIE jest fajne serum na końcówki i dobrze działa takie małe opakowanko wystarczy kropla i rozsmarować na końcówkach jak olej ale ładnie pachnie i działa dobrze
 
reklama
agao ja tez osobiscie uzywam tego serum i jest po prostu rewelacyjne i tylko z tego produktu do wlosow jestem zadowolona
 
ja pofarbowałam włosy henną. Nie złapały tak jak chciałam, ale zawsze coś..... siedziałam w turbanie na głowie 2 godziny!!!
 
Agao: radical jest z farmony cxhyba i jest na skrzypie.ostatnio też kupiłam sobie. myślę jeszcze nad serum.
Monika: jam też siwa. :mad:
 
no ja juz w wieku 18 lat miała kepke siwych włosów w jednym miejscu...ale teraz...widze co jakis czas pojendyncze....ale ja tak nie chce...mój tata mimo 51 lat ma tylko oszronione skronie a tak to czarne :)..tyle ze nieco wyłysiał....

i musze sie pochwalic do tej pory ubiera dres i biega po górach ( okolice Rabki )
 
Monia: ja na 18-tkę to miałam sporo siwulców. Tata mój porządnie posiwiał jak był w szpitalu pod respiratorem i po operacji. a Mama to szybko posiwiała - więc chyba to mam po niej
 
reklama
ja mam kolor włosów jak moja mama i babcia a one nie są siwe jakieś takie dziwne włosy mają
chociaż coś mi los podarowął ;)
 
Do góry