reklama

ferie 2016 Poznań, Wielkopolska

Temat na forum 'Poznań' rozpoczęty przez Kajaa76, 13 Listopad 2015.

 1. Kajaa76

  Kajaa76

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam Poznańskie Mamy :) Czy możecie polecić mi jakąś firmę, która organizuje obozy lub półkolonie dla dzieci? Najlepiej coś związanego ze sportem, żeby dziecko mogło się wyszaleć :)
   
 2. kama28

  kama28

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  hej ja mogę polecić Ci sportujmy i moim argumentem za, który zawsze każdej koleżance mówię to to, że córcia wraca zadowolona i jak dzwoni to mówi że tęskni, ale także że nie nudzi jej się i bardzo podoba :) to jest dla mnie wyznacznik dobrej organizacji, a ty czego byś oczekiwała od takiego obozu poza tym, żeby dziecko aktywnie spędzało czas?
   
 3. reklama
 4. Kajaa76

  Kajaa76

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  dzięki za odpowiedź :) podobnie jak ty, chce zeby synek się nie nudził i żeby to dobrze wspominał ;) btw niezła oferta! ktoś jeszcze może coś polecić? :-)
   
 5. BasenNaFali

  BasenNaFali

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zapraszamy do nas, organizujemy sportowe półkolonie 2016 - nie tylko codzienne zajęcia w wodzie, ale też na salach i przy stole ;)) Oprócz ferii, mamy też urodziny na basenie. Na Fali, Luboń.
   
 6. Maui

  Maui Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Moje dzieci jeżdżą od lat z Obozy Sobecki. Sportowa kadra , sprawdzona i dzieci zadowolone!
   
 7. weronikam

  weronikam

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  My z kolei spędzamy rodzinnie ferie na wsi na kaszubach. Trochę urlopu zimą też nam się przydaje, a znamy fajne miejsce w samym centrum kaszub, skąd wszędzie blisko i też można na dzień wybrać się do miasta. Świetną atrakcją dla dzieci był w zeszłym roku kulig http://agroturystyka.kaszuby.org/kuligi.htm

   

Poleć forum