reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ferie dla dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

czar_dzieci

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2009
Postów
20
Miasto
BYDGOSZCZ
ZACZAROWANE FERIE
CENTRUM ZABAW ANIMACJI I ROZWOJU "CZAR DZIECI" zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 11 lat na kreatywne spędzanie wolnego czasu podczas ferii zimowych. Stworzyliśmy program artystycznych warsztatów rozwijających twórczą , plastyczno-konstruktorską oraz muzyczno-ruchową aktywność dziecka. Wszystkie zajęcia realizowane będą w formie wesołej i ciekawej zabawy, a każdemu dniu towarzyszyć będzie inny temat przewodni!
Warsztaty będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 14.00
Terminy:
GRUPA I: 18.01. – 22.01.2010
GRUPA II: 25.01. – 29.01.2010
KOSZT: 100 zł

Zapisy przyjmowane telefonicznie oraz mailowo.
Liczba miejsc ograniczona.

http://www.czardzieci.pl
Szczegółowy program na poszczególne dni ferii dostępny wkrótce na naszej stronie internetowej.
ZAPRASZAMY!
http://www.czardzieci.pl
 
reklama

czar_dzieci

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2009
Postów
20
Miasto
BYDGOSZCZ
Oto szczegółowy program Ferii:

Poniedziałek- „MAGICZNE LAMPIONY”
Tego dnia wszyscy zamienimy się w artystów rzeźbiarzy! Zaczniemy od zabaw mających na celu zapoznanie wszystkich dzieci i wytworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej dalszej współpracy. Gdy już pokonamy barierę nieśmiałości przystąpimy do warsztatu pracy rzeźbiarza-twórcy. Z masy solnej zbudujemy lampiony w kształcie domków i pięknie je ozdobimy, aby każdego wieczora ogrzewały nasze pokoje przyjemnym blaskiem.
Wtorek- „Z TEATREM ZA PAN BRAT”
Tego dnia zamienimy się w aktorów. Poznamy główne formy teatralne oraz obejrzymy projekcję teatru cieni. Następnie spośród kilku utworów wybierzemy jeden wspólny, który stanie się naszą inspiracją do stworzenia własnego teatru cieni. Podzielimy się rolami i samodzielnie wykonamy rekwizyty wraz z scenografią, aby później odtworzyć wspólnie wybrane dzieło literackie. Na zakończenie dnia wybierzemy się w podróż do Hollywood i wcielimy się między innymi w role agentów, kowbojów z westernów, figur woskowych, postaci z kreskówek.
Środa- „ANIELSKA ORKIESTRA”
Tego dnia wszyscy odwiedzimy zaczarowany świat Pani Zimy, zamienimy się w przepiękne skrzydlate anioły, które stworzą bajeczną orkiestrę. Swą muzyką, tańcem i śpiewem porwiemy wszystkich do wspólnej zabawy. Aniołki będą kształtować swoje zdolności twórcze, umiejętności improwizacyjne i pobudzać swoją wyobraźnię.
Czwartek- „ZIMOWE ZABAWY”
Tego dnia wybierzemy się do magicznej krainy zabaw śnieżnych w której będziemy mieli możliwość pojeździć na nartach, łyżwach, czy saneczkach, będziemy lepić bałwany i rzucać się śnieżkami. Całej zabawie będą towarzyszyć ćwiczenia uwrażliwiające dzieci na zmiany wysokości dźwięków, tempa, rejestrów, nastroju i charakteru muzyki. Zabawom nie będzie końca.
Piątek- „BAL W CYRKU”
To będzie dzień wesołej zabawy, tańców i harców. Zamienimy się w cyrkowców, zorganizujemy przedstawienia cyrkowe. Puścimy wodze naszej fantazji, a później rozpoczniemy wesołą zabawę przy muzyce, weźmiemy udział w konkursach z nagrodami, a na koniec posilimy się pożegnalnym poczęstunkiem i zostaniemy obdarowani upominkami.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry