reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

ferie świąteczne bez dzieci

Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
3
Rozwiązania
0
Hej, razem z mężem myślimy nad wyjazdem w góry. Jakoś termin pomiędzy 27-31.12. Zastanawiamy się jakie miejsce wybrać (Bieszczady?) słyszałam że nie warto do Zakopanego, bo bardzo dużo ludzi... może ktoś z Was mieszka w górach i może coś polecić, co zna? Najchętniej chciałabym jakiś hotelik, w którym będziemy mogli wieczorem wypoczywać na basenie lub saunie
 
reklama

Wiki029

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2018
Postów
69
Rozwiązania
0
Nie wiem czy w Bieszczadach znajdziecie jakiś fajny hotel spa. Może lepiej wybrać Białkę lub Bukowinę, nie ma aż tylu ludzi co w Zakopanym, a jest dużo bardzo ładnych ośrodków wypoczynkowych.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry