reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

ferie z dziećmi

Temat na forum 'Mamy wędrowniczki' rozpoczęty przez patrycja121, 6 Listopad 2013.

1. maniakierowania

maniakierowania

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadzam się w Stolicy jest ciekawie z dzieciaczkami. Mając na uwadze swoje dobro psychiczne warto zapewnić dużo rozrywek i atrakcji:). Dobrym sposobem na podróż jest korzystanie pociągów (koniecznie pendolio), a na dworcu można wynająć samochód

2. zuzka3412

zuzka3412

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem w góry - i to najlepiej polskie - na narty. Polecam Ci zastanowić się, czy warto jechać razem z dziećmi. Z mojego doświadczenia mogę Ci doradzić wyjazdy organizowane przez firmy - bez rodziców, za to z opiekunami i rówieśnikami. Warto znaleźć odpowiednie biuro (sprawdzone, mam na myśli przede wszystkim odpowiednie warunki i bezpieczeństwo dzieci). W tym roku planuję wysłać moje dzieciaki na wyjazd www.jaworzyna.com.pl/oferta/782/terminy całkiem tanio, moje dzieci podszlifują trochę jazdę. Zauważyłam, że na wyjazdach bez rodziców moje dzieciaki bardzo się usamodzielniają. Oczywiście ważne, żeby nie miały zbyt dużo wolnego czasu, żeby uniknąć tęsknoty za rodzicami, ale moje dzieci są już dość duże i nie płaczą, kiedy nie ma mamusi ;)

3. reklama
  4. milka89

milka89

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie mamuśki :) Widzę, że niewiele z nas szykuje się do ferii zimowych bo nie znalazłam nigdzie wątku:( a akurat potrzebuję porady! Chcę z dzieciakami pojechać na jakąś szaloną wycieczkę, wypad, coś na czym skorzystają i dzieci i dorośli. Jedna z mamusiek na forum podsunęła mi pomysł na ferie zimowe nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze no i tak się właśnie zastanawiam, bo oferta jest bardzo kusząca! Kilka dni nad morzem z zapewnionymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci :) i do tego taki ośrodek... no no :) Co myślicie? Szaleć?:)

5. kowalka_

kowalka_

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My jedziemy do Białki Tatrzańskiej, zarezerwowaliśmy sobie noclegi na bookaparcie i niedługo będziemy mogli poszaleć na nartach ;)

6. beataja

beataja Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ferie tylko góry, w miarę możliwości jeździmy do Karpacza. Dzieci uwielbiają poszusować na nartach.

7. mikuśa

mikuśa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My już drugi raz na ferie jedziemy w polskie góry niedaleko zakopanego z tym organizatorem Link do: Wyjazdy rodzinne - NaFerie.pl w tamtym roku było świetnie, pełno atrakcji dla córki w tym oczywiście nauka jazdy na nartach, ja z mężem też się nie nudziłam, mieliśmy czas dla siebie, był kulig, córka zadowolona bo były też inne dzieci w podobnym wieku więc miała z kim się bawić. W tym roku mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze i pogoda dodatkowo dopisze.

8. Łęcka

Łęcka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Ja uważam, że zarówno ferie, jak i każdą inną wolną chwilę, warto jest spędzać z dziećmi w sposób naprawdę przyjemny. Ciekawych możliwości jest na dzień dzisiejszy całkiem sporo i wszystkie one są godne uwagi. Wizyta na przystosowanym do dzieci torze gokartowym może być świetnym przeżyciem. Jednym z lepszych jest tor A1Karting - a1karting.pl

9. Roza21

Roza21

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My wybieramy zawsze ciepłe kraje. Najlepiej z aquaparkiem i mini klubem dla dzieci. To się zawsze sprawdza.

10. reklama
  11. agatyna

agatyna Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A planujecie już coś na nabliższe ferie? Mi chodzą po głowie góry, ale sama nie wiem gdzie byłoby najlepiej pojechać z dziećmi. Jakies rady?

12. Wiki029

Wiki029 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W sumie to wszędzie, gdzie tylko będzie śnieg i dzieci będą mogły się wyszaleć :)

Poleć forum