reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ferie z dziećmi

Rozwiązania
0
Zgadzam się w Stolicy jest ciekawie z dzieciaczkami. Mając na uwadze swoje dobro psychiczne warto zapewnić dużo rozrywek i atrakcji:). Dobrym sposobem na podróż jest korzystanie pociągów (koniecznie pendolio), a na dworcu można wynająć samochód

reklama
Rozwiązania
0
Gdzie warto pojechać z dziećmi na ferie?
Moim zdaniem w góry - i to najlepiej polskie - na narty. Polecam Ci zastanowić się, czy warto jechać razem z dziećmi. Z mojego doświadczenia mogę Ci doradzić wyjazdy organizowane przez firmy - bez rodziców, za to z opiekunami i rówieśnikami. Warto znaleźć odpowiednie biuro (sprawdzone, mam na myśli przede wszystkim odpowiednie warunki i bezpieczeństwo dzieci). W tym roku planuję wysłać moje dzieciaki na wyjazd www.jaworzyna.com.pl/oferta/782/terminy całkiem tanio, moje dzieci podszlifują trochę jazdę. Zauważyłam, że na wyjazdach bez rodziców moje dzieciaki bardzo się usamodzielniają. Oczywiście ważne, żeby nie miały zbyt dużo wolnego czasu, żeby uniknąć tęsknoty za rodzicami, ale moje dzieci są już dość duże i nie płaczą, kiedy nie ma mamusi ;)

Rozwiązania
0
Witajcie mamuśki :) Widzę, że niewiele z nas szykuje się do ferii zimowych bo nie znalazłam nigdzie wątku:( a akurat potrzebuję porady! Chcę z dzieciakami pojechać na jakąś szaloną wycieczkę, wypad, coś na czym skorzystają i dzieci i dorośli. Jedna z mamusiek na forum podsunęła mi pomysł na ferie zimowe nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze no i tak się właśnie zastanawiam, bo oferta jest bardzo kusząca! Kilka dni nad morzem z zapewnionymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci :) i do tego taki ośrodek... no no :) Co myślicie? Szaleć?:)

Rozwiązania
0
My jedziemy do Białki Tatrzańskiej, zarezerwowaliśmy sobie noclegi na bookaparcie i niedługo będziemy mogli poszaleć na nartach ;)

beataja

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Ferie tylko góry, w miarę możliwości jeździmy do Karpacza. Dzieci uwielbiają poszusować na nartach.

Rozwiązania
0
My wybieramy zawsze ciepłe kraje. Najlepiej z aquaparkiem i mini klubem dla dzieci. To się zawsze sprawdza.

agatyna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A planujecie już coś na nabliższe ferie? Mi chodzą po głowie góry, ale sama nie wiem gdzie byłoby najlepiej pojechać z dziećmi. Jakies rady?

martakotlar88

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
My z dziecmi wybieramy się na ferie do Krynicy Górskiej, mamy fajny pensjonat przy samym wyciągu, jest dobre miejsce do jeżdżenia dla dzieci, tak samo długie trasy dla dorosłych. Bardziej klimatycznie i spokojniej niż w zakopanem.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
J Opieka nad dziećmi w ferie Bydgoszcz 0
W Ferie w górach - Polska Potrzebuję porady 23
A Zajęcia dla dzieci - ferie zimowe Trzylatki 4
N Ferie w stolicy Warszawa 1
9 ferie świąteczne bez dzieci Mamy wędrowniczki 0
K ferie 2016 Poznań, Wielkopolska Poznań 5
B KATOWICE - Ferie w fartuchu naukowca Mamy z różnych miejscowości 0
aga4444 wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2009 507
czar_dzieci Ferie dla dzieci Bydgoszcz 1
mamaBartoszka jak zorganizować ferie 10latkowi? Początek szkoły 4
dwaserduszka Rodzice zarażeni - co z dziećmi? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 26
J Mąż mało się angażuje w opiekę nad dziećmi Potrzebuję porady 22
milena1706 Różnica wieku między dziećmi Ciąża, poród, połóg 18
D Restauracje dla rodzin z dziećmi Potrzebuję porady 0
R Urlop nad morzem z dziećmi Potrzebuję porady 5
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
N Mamusie z dziećmi z nadciśnieniem! Potrzebuję porady 0
M Różnica 2 lat między dziećmi Potrzebuję porady 15
I Podróżowanie w ciąży i z małymi dziećmi Potrzebuję porady 17
Wiolinka84 Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi? Mamy będące w domu 15
toska33 Widzenia z dziećmi podczas wakacji. Porady prawnika 2
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
karolyn1987 Roznica wieku między dziećmi Potrzebuję porady 53
I SZKOLENIA - Opiekun w żłobku, opieka nad dziećmi Poznań 0
Rozpuszczalna Czy trudno jest się zajmować dziećmi rok po roku? Dzieci rok po roku 3
M warsztaty budowania relacji z dziećmi Wychowanie 0
A Filmiki z naszymi dziećmi Dzieci rok po roku 0
B May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami?? Dzieci rok po roku 5
O Blog o wychowywaniu i problemach z dziećmi Wychowanie 5
czarna76 Uregulowanie spotkan z dziećmi gdy ojciec za granicą Porady prawnika 6
M Joga dla mam z dziećmi Ogłoszenia - Śląsk 0
M Joga dla mam z dziećmi Śląsk 0
99Kasia Sama mama - gdy ojciec chce, ale nie może widywać się z dziećmi Archiwum Samodzielnych rodziców 4
T Miejsca dla rodzin z dziećmi Warszawa 2
evel84 ojciec nie interesuje się dziećmi... Porady prawnika 1
evel84 ojciec nie interesuje się dziećmi... Archiwum Samodzielnych rodziców 4
J Miejsce na spotkanie Mam z dziećmi Ogłoszenia - Kraków 0
wiatraczek organizacja opieki nad dziećmi Mamy z Holandii 2
mama mikolaja Gdzie na wakacje z dziećmi ?? Mamy z Holandii 18
kurczak1305 Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi Archiwum maj 2010 7
Megami Akademia Mamy Róży zaprasza mamy z dziećmi! Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 Stare Babice, bezpłatny warsztat "Mapa Marzeń" 10.12 (poniedziałek) dla Mam z dziećmi Ogłoszenia - Warszawa 0
dziubasek08 "Kobiety na start" warsztat dla mam z dziećmi na hasło "babyboom" 10% taniej! Ogłoszenia - Warszawa 1
dziubasek08 Warsztaty dla Mam z dziećmi "Kobiety na start" w Kalimbie i Lemonce w listopadzie Ogłoszenia - Warszawa 0
N wspólne zabawy z dziećmi Przedszkola 6
D wyjazd z dziećmi za granicę Porady prawnika 3
V kontakt niemowlaka z innymi dziećmi?? Niemowlaki 5
Tomaszek1977 Problem z dziećmi po rozwodzie !!! pomocy nie wiemy co robić . Relacje rodzinne 22
P Współpraca Mam w opiece nad dziećmi ułatwi powrót do pracy Mamy z różnych miejscowości 0
C Zajęcia dla rodziców z dziećmi Ogłoszenia tylko tutaj 0