reklama

ferie z dziećmi

reklama
Od
23 Grudzień 2016
Postów
1
Odpowiedzi
0
#12
Gdzie warto pojechać z dziećmi na ferie?
Moim zdaniem w góry - i to najlepiej polskie - na narty. Polecam Ci zastanowić się, czy warto jechać razem z dziećmi. Z mojego doświadczenia mogę Ci doradzić wyjazdy organizowane przez firmy - bez rodziców, za to z opiekunami i rówieśnikami. Warto znaleźć odpowiednie biuro (sprawdzone, mam na myśli przede wszystkim odpowiednie warunki i bezpieczeństwo dzieci). W tym roku planuję wysłać moje dzieciaki na wyjazd www.jaworzyna.com.pl/oferta/782/terminy całkiem tanio, moje dzieci podszlifują trochę jazdę. Zauważyłam, że na wyjazdach bez rodziców moje dzieciaki bardzo się usamodzielniają. Oczywiście ważne, żeby nie miały zbyt dużo wolnego czasu, żeby uniknąć tęsknoty za rodzicami, ale moje dzieci są już dość duże i nie płaczą, kiedy nie ma mamusi ;)
 
Od
18 Grudzień 2014
Postów
4
Odpowiedzi
0
#13
Witajcie mamuśki :) Widzę, że niewiele z nas szykuje się do ferii zimowych bo nie znalazłam nigdzie wątku:( a akurat potrzebuję porady! Chcę z dzieciakami pojechać na jakąś szaloną wycieczkę, wypad, coś na czym skorzystają i dzieci i dorośli. Jedna z mamusiek na forum podsunęła mi pomysł na ferie zimowe nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze no i tak się właśnie zastanawiam, bo oferta jest bardzo kusząca! Kilka dni nad morzem z zapewnionymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci :) i do tego taki ośrodek... no no :) Co myślicie? Szaleć?:)
 
Od
26 Wrzesień 2016
Postów
3
Odpowiedzi
0
#16
My już drugi raz na ferie jedziemy w polskie góry niedaleko zakopanego z tym organizatorem Link do: Wyjazdy rodzinne - NaFerie.pl w tamtym roku było świetnie, pełno atrakcji dla córki w tym oczywiście nauka jazdy na nartach, ja z mężem też się nie nudziłam, mieliśmy czas dla siebie, był kulig, córka zadowolona bo były też inne dzieci w podobnym wieku więc miała z kim się bawić. W tym roku mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze i pogoda dodatkowo dopisze.
 

Łęcka

Początkująca w BB
Od
8 Marzec 2017
Postów
19
Odpowiedzi
0
#17
Ja uważam, że zarówno ferie, jak i każdą inną wolną chwilę, warto jest spędzać z dziećmi w sposób naprawdę przyjemny. Ciekawych możliwości jest na dzień dzisiejszy całkiem sporo i wszystkie one są godne uwagi. Wizyta na przystosowanym do dzieci torze gokartowym może być świetnym przeżyciem. Jednym z lepszych jest tor A1Karting - a1karting.pl
 

agatyna

Zaciekawiona BB
Od
20 Sierpień 2018
Postów
33
Odpowiedzi
0
#19
A planujecie już coś na nabliższe ferie? Mi chodzą po głowie góry, ale sama nie wiem gdzie byłoby najlepiej pojechać z dziećmi. Jakies rady?
 
reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry