reklama

Festiwal w Sopocie

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Agnexx, 4 Wrzesień 2005.

?

Czy podobał Ci się festiwal w Sopocie?

1. tak

33,3%
  2. nie

16,7%
  3. nie mam zdania

50,0%
  1. Agnexx

Agnexx Gość

Za nami dwa dni festiwalu w Sopocie i jestem ciekawa Waszego zdania. Czy TVN zorganizował ten festiwal lepiej niż TVP1 ???
    Jeśli chodzi o pierwszy dzień, to najbardziej podobał mi się występ Maryli Rodowicz. Potrafiła zabawić i rozruszać widownię. :)
    Drugi dzień to wg mnie totalna porażka Mandaryny. Podobał mi się występ Dody. Nie lubię jej, ale muszę przyznać, że śpiewać potrafi. ;D
    A teraz czekam na dzień trzeci... ;)

2. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

A ja się przyznam bez bicia że nie oglądałam... :(

3. reklama
  4. miza

miza Fanka BB :)

Ja niestety też nie oglądalam

www.martynka1.smyki.pl

5. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

A podobno Mandaryna spaliła...

a szkoda że nie oglądałam
    Może jak Agnexx wróci to nam streści...

6. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

cieszcie się, że nie widziałyści porażki Mandaryny w sopocie, szkoda mi jej bo kobieta nie ma głosu ani zdolności wokalnych, a robią z niej gwiazdę.... spaliła cały występ, na jej miejscu usunęłabym się ze sceny.
    Naprawdę nie ma słosu a to że wydała płytkę i zrobiła 'karierę' może tylko zawdzieczać mężowi- czerwonej głowie. Wiśniewskiego lubię za jego głos i jako członka zespołu Ich troje, ale Mandarynę.... nie mogę nic więcej napisać bo jak sobie przypominam wczorajsze jej wystąpienie to mnie śmiech ogarnia :laugh: 8) ;D :D ;)

7. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

ania.antos a nie wiesz czy w planie będą powtórki bo widziałam urywki z występu apropos głosowania i usłyszałam " śpiew? mandarynay...
    chciałabym jednak obejrzec całość...

o człowiek jaki głupi a tam takie komedyje odchodziły...

8. ania.antoś

na pewno będzie powtórka, bo to było świetne... lepsze od komedii.... szukałam w internecie komentarzy do wczorajszych piosenek Marty ale cisza... nic nie ma....
    Mandaryna jest be best, trzeba mieć ogromną odwagę aby wystąpić na scenie bez głosu.... ;D :D :laugh:

9. ania.antoś

just20sto.... opiszę ci troszkę, to co straciłaś....
    schdzi schodami Mandaryn, śpiewa na poczatku myślałam że ona tak specjalnie fałszuje ::) bo tak to wyglądało... myślałam że jak już zajdzie to zacznie ładnie śpiewać ale... się porzeliczyłam ;).... naprawdę żałuj.....
    Te pieniądzie co wiśniewski wtopił w swoją żonę aby wyylansować ją na gwiazdę móg przeznaczyć dla dzieci albo inny szczytny cel.

10. reklama
  11. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

buuuuuuuuuuuuuuuuu

ŁŁŁŁeeeeeeeeeeeeeeeeee

[​IMG] [​IMG]

12. Agnexx

Agnexx Gość

Poleć forum