reklama

Festyny i imprezy w Szczecinie

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez Północny Wiatr, 23 Maj 2012.

1. Północny Wiatr

Północny Wiatr Fanka BB :)

Zbliża się Dzień Dziecka i zapewne takich imprez będzie cała masa. Z tego co wiem, już w ten weekend niektórzy zaczynają organizować.
    Fajnie by było pisać w tym miejscu o rożnych imprezach i festynach, na które możemy się wybrać z dzieciakami, z całymi rodzinami albo choćby tylko ze swoim facetem. :)

No to start. Zaczynam od Dnia Dziecka.

Szkoła, w której pracuję organizuje Dzień Dziecka. Zespół Szkół Łączności jest na Ku Słońcu. W pobliżu jest takie jeziorko na Derdowskiego. I wlaśnie koło tego jeziorka na Derdowskiego ma być to organizowane. Impreza będzie 2 czerwca w sobotę.
    Jak mi powiedziano na wysokości Stokrotki (bok Taczaka) będą grille. :) Ale dalej coś tam innego. Pewno na wysokości Biedronki. :-D
    Ma być wiele imprez sportowych dlz dzieciaków (nie zapamiętałam ani jednej :) ). Ma być zdaje się, że straż miejska czy coś takiego i pokazywać swoje pojazdy. Ma być straż graniczna, która będzie robiła pokazy z psami. Ma być zamek do skakania z tego co wiem dzieciaki będą mogły poskakać za darmo.
    Nie pamiętam co więcej ale masa tego.
    Pewnie jakieś informacje umieszczą za parę dni na stronie szkoły ZSŁ.

Ostatnia edycja: 23 Maj 2012
  2. lasotka

lasotka Fanka BB :)

W takim razie stawimy się z Hanukiem na pewno! :)

3. reklama
  4. Północny Wiatr

Informacje o tym festynie przy jeziorku na Derdowskiego moja szkoła zamieścila na stronie http://www.zsl.szczecin.pl/strony/wydarzenia/dokumenty/2012_06_02_festyn/program.pdf
    Ale widzę, że nie wszystko jest zamiszczone na plakacie. Na pewno będzie jeszcze część plastyczna - stoliki z obrazkami do malowania.
    Dziś się dowiedzialam, że będę w namiocie z komputerami. A miałam nadzieję porysować z dzieciaczkami obrazki. :-)
    Festyn będzie od 13:00 do 18:00 w sobotę.
    Jakby ktoś z Was trafil do namiotu z kompami, to spójrzcie czy tam mnie nie ma. Raczej wiele kobiet tam nie będzie. Pewno żadnej innej. Ale może gdzieś pójde na chwilę pooglądać inne imprezy.

Ostatnia edycja: 28 Maj 2012
  5. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

6. czarodziejka87

czarodziejka87 Fanka BB :)

To może coś z prawobrzeża :-)

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na festyn rodzinny,który odbędzie się w dniu 2-go czerwca(sobota)w parku w Żydowcach.Początek imprezy o godz.15ej.
    W programie imprezy:
    -konkursy dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami
    -dmuchane zamki,trampolina
    -kule wodne
    -suchy basen
    -parada motorów
    -występy artystyczne zespołów

Dla rodziców:
    -pokaz wizażu
    -od godz.20ej zabawa pod gołym niebem przy muzyce na żywo
    -bar gastronomiczny z grillem
    -piwo w atrakcyjnej cenie
    -konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

7. Północny Wiatr

8. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

9. Carolaine

Carolaine Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 22 Czerwiec 2012
  10. reklama
  11. fiuufiuu

fiuufiuu a to Iza

rzeczywiscie jutro nad jez. Dąbie jest piknik
    Stowarzyszenia SENS oraz "Wiry" wraz z Rada Osiedla Dąbie zapraszają na podwójne wydarzenie już w najbliższą sobotę!

Dajcie się porwać synergii Międzynarodowego Dnia Kajakarza oraz Pikniku Dąbskiego!!!
    Przybywajcie na miejską plażę w Dąbiu i zaznajcie atrakcji wodnych i lądowych!

Na miejscu natkniecie się na wiele darmowych atrakcji.
    W planie imprezy przewidziano:
    - Skutery wodne. kajaki, szybki ponton ratowniczy oraz rejsy jachtem po jez. Dąbie, a także nauka pływania na nartach wodnych
    - Kącik makijażu dla Pań
    - Pokazy fireshow, żonglerka ogniem, sztuki walki rycerskiej
    - Klub Młodego Naukowca, trampolina, zamki dmuchane i pokaz iluzjonisty, paintball

Gwarantowana świetna zabawa dla dorosłych, młodzieży i dzieci!
    Widzimy się na miejscu! Zabierzcie znajomych i rodzinę!

12. Północny Wiatr

Dziś i jutro wystawy psów. Międzynarodowa w Szczecinie (stadion Arkonii), krajowe w Lubieszynie (takie boisko z ogrodzeniem przy wjeździe do Lubieszyna). My występujemy jutro na stadionie Arkonii z dwoma Husky na ringu nr 3.

Poleć forum