reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Festyny i imprezy w Szczecinie

reklama
Gdzie wybieracie się na Dzień Dziecka?
Czy jest może coś jeszcze po poludniu albo jakaś impreza w niedzielę?
Jutro do 15-stej jestem zajęta. Widzialam, że coś ciekawego jest w Mierzynie i w Stargardzie. Mierzyn raczej z rana. Do Stargardu pewnie też nie zdążymy, bo kawałek drogi.
 
Jutro drugi dzień wystaw w Szczecinie i lubieszynie.
W Szczecinie na stadionie Arkonii. W Lubieszynie jest takie jakby boisko na wjeździe. W Szczecinie i Lubieszynie oceny na ringach zaczynają się o 10:00.
Ja z moją Shadow (weteranka) na ringu Husky.
 
16 lutego 2014 odbędzie się pokaz kotów rasowych w Słowianinie w godzinach od 10:00 do 17:00.
Mam nadzieję, że uda nam się tam wybrać z Kassi.

Dopisuję już po pokazie. Obejrzeliśmy pokaz, bardzo nam się podobało. Wstawiam kilka zdjęć.
Kassandra, to ta w niebieskim dresie.

kot11.jpgkot12.jpgkot13.jpgkot14.jpg
 

Załączniki

  • kot11.jpg
    kot11.jpg
    64,9 KB · Wyświetleń: 81
  • kot12.jpg
    kot12.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 78
  • kot13.jpg
    kot13.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 77
  • kot14.jpg
    kot14.jpg
    49,8 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2014 r w Goleniowie.
Miejsce wystawy:
Kompleks Rekreacyjno-Sportowy Fala w Goleniowie
72-100 Goleniów, ul. Niepodległości 1
 
reklama
Jeśli ktoś ma ochotę na festyn w sobotę 26 kwietnia, to moja szkoła organizuje. ZSŁ na Ku Słońcu.
Mają być różne atrakcje. Jakiś klub motocyklistów. Rajd po Szczecinie. Różne konkursy. Z ciekawszych to, że będzie można wykonać grafitti. Turnieje sportowe.
Jeśli macie mamę, tatę, babcię, dziadka, to możecie go wysłać na kurs komputerowy dla seniora. Ale chyba warto zadzwonić wcześniej do szkoły i zarezerwować miejsce, bo ilość miejsc ograniczona i ponoć już jest kilku seniorów zapisanych.
Nie bardzo pamiętam co ma więcej być. Wczoraj dyrektor wymieniał z 30 podpunktów.
Ja mam być z moim psiurem i prezentować sygnały uspokajające stosowane przez psy i wilki i wyjaśniać co pies chce nam przekazać mową swojego ciała.
Jeśli któraś z Was trafi na nasz festyn, to zaczepcie paniusię z pieskiem. :-)

Strona szkoły Zespół Szkół Łączności w Szczecinie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry