reklama

Film godny polecenia

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Liriel, 6 Wrzesień 2005.

1. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Dziewczyny polećcie mi jakiś dobry film. Telewizor dalej mam popsuty i jedynym źródłem rozrywki jest komputer i internet. Jakoś nie mam weny na przeglądanie stron z torrentami, wydaje się, że wszystko już widziałam. Może oglądałyście ostatnio jakiś ciekawy film godny polecenia na wieczorny seans?

2. Esia

Esia Fanka BB :)

Jeśłi lubisz specyficzny polski humor - polecam "Pogodę na jutro" w reżyserii Stuhra z nim i synem w rolach głównych. Moim zdaniem - rewelacja :)

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Ja oglądałam ostatnio film "Bez granic" z moją ulubienicą Angeliną Jolie... rewelacyjny ... :)

5. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Co do Angeliny...polecam "Pan i pani Smith", widziałam dwa razy, bardzo mi się podobał. A dzisiaj obejrzeliśmy sobie "Wroga publicznego" z Willem Smithem, też bardzo dobry.

6. Gosiex

Gosiex Gość

Ja osobiście polecam "miasto Boga" - City of God, ale tylko pod warunkiem, że ściągacie filmy z Internetu, bo go w kinach nie będzie to film z Ameryki Południowej. Straszny i przejmujący 8)

7. Kamilka_21

Kamilka_21 Fanka BB :)

Nigdy w życiu oglądałam ten film z steki razy jest super- kom. romant.
    a z filmów dla ludzi o mocniejszych nerwch proponuje oszukać przeznaczenie i 1 i 2 jest super! ;D

8. Agnexx

Agnexx Gość

Zgadzam się, dwójka nawet lepsza od jedynki, na długo zapada w pamięć... >:D

9. minozka

minozka Fanka BB :)

a ja polecam Dom Róży

10. reklama
  11. 1lipca

1lipca Zaciekawiona BB

A ja polecam młodym mamom "Supre Size Me". Na pewno długo nie wstąpię do McDonaldsa.

12. Magdalenka

Magdalenka Fan(ka)

Ja niestety jestem zielona - jak wy oglądacie filmy z internetu? A "NIgdy w życiu" rewelacja. Uważm, że lepszy niż książka, choć przy niej też się bawiłam doskonale. A jak jeszcze obejrzę ze dwa razy to może i na budowe takiego ślicznego domku sie porwę ;)

Poleć forum