reklama

Film który odradzam

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Marta55, 7 Grudzień 2005.

1. Marta55

Marta55 Gość

Liriel napisała temat ,,Film godny polecenia". Pomyślałam więc, że mogę napisać o filmie, który uznałam za okropny.
    Jest to film dla dzieci, jednak ja nie pozwalam mojej Agatce go oglądać.To serial meksykański (ale dla dzieci)pt. ,,Mała księżniczka". Nadaje go kanał TVN siedem.
    Uważam, że ten film może mieć bardzo zły wpływ na psychikę dziecka, ponieważ uczy materializmu.Bohaterką jest 5- letnia, bardzo bogata i bardzo rozpuszczona dziewczynka - Dulce Maria. Inne seriale meksykańskie (dla dorosłych) sama często oglądam i bardzo je lubię, jednak ten budzi we mnie odrazę. Może te z Was, któe wiedzą o który film chodzi nie zgodzą sie ze mną i uznają, że jestem nietolerancyjna itp., ale ten dzieciak (Dulce Maria) napawa mnie obrzydzeniem. Nigdy nie pozwolę, aby moja córeczka była taka jak ona.

2. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Mój synek ma 2 latka, więc nie pozwalam mu oglądac żadnych seriali :) A z filmów, które odradzam to wszystkie polskie komedie, w których gra Cezary Pazura!

3. reklama
  4. minozka

minozka Fanka BB :)

oj, tak! zdecydowanie na 1 miejscu Posterunek 13.... i jego nieudolne próby upodobnienia sie do Carreya

5. marul

marul Gość

Generalnie większośc polskich z ostatnich 16 lat

6. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Niestety, przerażająca większość polskich filmów ostatnich lat to totalne dno, naprawdę nie wiem po co płacić abonament (bo rzekomo pieniądze te idą na polskie kino), na szczęście można znaleźć kilka perełek godnych uwagi. Z polskich filmów ostatnich lat, z tych najgorszych, na pierwszym miejscu podałabym chyba "Superprodukcje".

7. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

to skąd maciasek zna piosenkę emmmm jak miłoćć ? ;D marul pisał to dopiero co wjakimś wątku ;)

kurcze,ten aktor to działa mi na nerwy ::)

8. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

O nareszczie!!! ;D znalazłam kogos komu Cezary Pazura gra na nerwach , tak jak mi, nie lubię filmów gdzi on gra....

9. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

elusia :D nie tylko nie lubię jak on występuje ale nawet jak podkłada głos w bajkach,np.w epoce lodowcoej,dlatego nie obejrzałam tej bajki ;)(oglądam tylko motywy z wieiwórą bo jest r e w e l a c y j n a ) a w shreku nie występował...aż dziw bierze ;) ale wszystko możliwe w 3 części ::)

10. reklama
  11. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

Karolinna ma być 3 częśc Shreka???

12. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Ano ma być :D
    Co do Cezarego Pazury, to niektóre filmy z nim lubie np. "Nic śmiesznego", "E=mc2", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "Chłopaki nie płaczą"- za to kompletnie nie podobały mi się "Killery" i "13 posterunek", nie lubię też jego występów na scenie kabaretowej, czy w roli konferansjera.
    ...Ale aktor, którego naprawdę nie trawię to Bogusław Linda, nie mogę ścierpieć jego "gry" aktorskiej, w całości wytrzymałam tylko "Reich" i to tylko i wyłącznie dzięki temu, że występował tam Mirosław Baka, którego moge oglądać zawsze, czy to w filmie czy na scenie teatralnej.

Poleć forum