reklama

Film, który warto obejrzeć

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez presti, 25 Październik 2014.

1. presti

presti Początkująca w BB

Jesień w pełni i wieczorami trzeba siedzieć w domu, bo na spacer jak dla mnie trochę za zimo. Najlepszym pomysłem na jaki wpadłam, że spędzać jesienne wieczory to oglądanie filmów. Jeśli możecie to podajcie jakieś filmy, które warto obejrzeć.

2. jasierka

jasierka Początkująca w BB

Bardzo fajna komedia romantyczna „To właśnie miłość”. Film opowiada o dziesięciu historiach o miłości, a każda w innym wydaniu. Oglądając ten film śmiejemy się i wzruszamy na zmianę, to jest właśnie fajne w tej komedii.

3. reklama
  4. maximum

maximum Fanka BB :)

Oglądałam to kiedyś, ale mnie chyba znudził - nie pamiętam dokładnie. W sobotę oglądałam na TVN komedię romantyczną "Narzeczony mimo woli" i bardzo mi się to podobało - w postać głównej bohaterki wcieliła się Sandra Bullock co jest dla mnie rekomendacją samą w sobie.

5. alaina

alaina Początkująca w BB

Ja mogę polecić film "Terminal". Jest to komedia romantyczna, w której są momenty, kiedy człowiek płacze ze śmiechu, ale również momenty, kiedy widza ogrania wielki smutek. Polecam wersję z polskim dubbingiem, bo do mnie osobiście wersja z lektorem nie przemówiła.

6. szczęśliwamama1

szczęśliwamama1 Początkująca w BB

Ja ogromnie polecam Gwiazd naszych wina :) świetny film, można go oglądać nawet codziennie :)))

7. Beren132

Beren132 Początkująca w BB

Polecam Ojca Chrzestnego ;)

8. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Ja oglądałem kilka odcinków "Klosa" aktorów tej klasy coraz mniej na tym świecie:-(

9. MonaG1985

MonaG1985 Fanka BB :)

"Trzy metry nad niebem", "niebo istnieje naprawdę" ;-) filmy które długo zostają w pamięci

10. reklama
  11. Hantal

Hantal Aktywna w BB

Polecam BOGOWIE super film , byłam w kinie ...naprawdę warto :-) A może ktoś już oglądał ?

12. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Jestem pod wrażeniem filmów o powstaniu...coś wzruszającego.

Poleć forum