reklama

Film, który warto obejrzeć

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez presti, 25 Październik 2014.

1. gigi88

gigi88 Początkująca w BB

Ostatnio oglądaliśmy na skraju jutra z tomem cruisem fajny

2. greeneye119

greeneye119 Zaciekawiona BB

Ja polecam oczywiście Ojca Chrzestnego :)

3. reklama
  4. annetta

annetta Początkująca w BB

Jeśli ktoś lubi mocne wrażenia to polecam "Eksperyment", "Skazany na bluesa", "Kwiat pustyni" i "Requiem dla snu"

5. martuśka1111

martuśka1111 Zaciekawiona BB

Proponuję film "Zostań jeśli kochasz" - cudowny:)

6. Michonne24

Michonne24 Początkująca w BB

Polecam film Samsara - chyba najlepszy film jaki w życiu widziałam.

7. MonaG1985

MonaG1985 Fanka BB :)

Bez Litości -z D. Washingtonem! Polecam. Mocne kino

8. Machonsky22

Machonsky22 Początkująca w BB

Gone Girl był naprawdę świetny :)

9. paparota

paparota Początkująca w BB

Dla mnie jednym z najlepszych filmów, jakie miałam okazję zobaczyć jest "Strzelec". Powstał w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych. Opowiada o byłym snajperze korpusu marines, który zostaje poproszony o ochronę prezydenta Stanów Zjednoczonych. Film naprawdę godny uwagi.

10. reklama
  11. kransik

kransik Początkująca w BB

Z gorącego serca polecam film "Paryż 36". Niesamowita francuska produkcja z 2008 roku. Akcja tego filmu rozgrywa się w latach 30 i dotyczy życia dyrektora teatru, który przeżywa kryzys. Jego małżeństwo się rozpada, miejscowy gangster chce zamknąć jego lokal. Na szczęście z pomocą przychodzą jego znajomi i fani.

12. woliniak

woliniak Początkująca w BB

Dzisiaj na TVN7 leci świetny film "Czułe słówka". Jest to opowieść o wzajemnych stosunkach i konfliktach między niepokorną córką a egoistyczną matką. W końcu dziewczyny zdają sobie sprawę, że są sobie bardzo bliskie.

Poleć forum