reklama

Film przedstawiający matkę znecajacą się nad dzieckiem

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez kamila0, 29 Maj 2012.

1. kamila0

kamila0 Początkująca w BB

Witam. Ostatnio znalazłam w sieci straszny film który pokazuje jak matka zneca sie nad swoim małym dzieciatkiem. Co mozna z tym zrobic zeby tej kobiecie zabrali dziecko. Sami zobaczcie ale ostrzegam że ja się popłakałam. Nagłosnijmy ten filmzeby więcej ludzi go zobaczyło. Udostępniajcie to, niech zabiora jej dziecko !!!

2. anitha

anitha Fanka BB :)

tez to widzialam , straszne to bylo poprostu:-( zal chlopca, a matce to bym najchetniej oczy wydrapala

3. reklama
  4. anulaa_89

anulaa_89 eh straciłam już nadzieję

To jest coś okropnego!:angry::angry: I to mnie boli... Dlaczego dzieci. które są tak traktowane, poniewierane, katowane nie rodzą się w normalnych rodzinach, które pragną mieć dzieci - tam by były kochane i godnie traktowane... A rodzą się w patologicznych :/ gdzie głód i bicie tylko je czeka. Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci, może jestem okrutna stwierdzając ten fakt ale dlaczego Bóg pozwala na takie coś!? :no::no::no: W sumie ostanimi czasy wychodzi na wierzch, że nie tylko w patologii takie katowanie wystepuje... Ale i w jak to się mówi "DOBRYCH" rodzinach... Ehhh coś się niedobrego na tym świecie dzieje. Jak można podnieść rękę na niewinną małą istotę, którą się nosiło pod sercem :((..

Oby jak najszybciej odebrano jej dziecko i żeby szybko trafiło do kochającej rodziny!

Ostatnia edycja: 29 Maj 2012
  5. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Luuudzieee:no::-( To jest poprostu straszne!!!!!

6. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

jak bym ją dorwała bo bym jej tak wpier.... !!!!!!!!!!!!!!

7. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

widziałam ten film jakiś czas temu, pokazywali tez urywek w wiadomościach. Nie ogarniam takich matek, choć ojcowie nie są lepsi, wczoraj mówili o "tatusiu" który zadźgał siekierą dwie córeczki. Świat schodzi na psy :-(

Poleć forum