reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki, fotki - poważne i dla rozluźnienia

A mam taką ciekawostkę. :) Słyszałyście o "Bath Baby Spa" spopularyzowaną przez Sonię Rochel? http://www.soniarochel.com/

"Kąpiel niemowlaka – całkowite odprężenie i zero stresu “Bath Baby Spa” to oryginalne podejście do kąpieli niemowlaka. Zostało opracowane przez Sonie Rochel, asystentkę opieki nad dziećmi w Paryżu w ciągu 24 lat doświadczeń. Sonia Rochel ma 51 lat, ma 4 dzieci i 5 wnuków. Jest pielęgniarką na oddziale noworodków od 1978 roku i doskonali nowe podejście kąpieli dla niemowląt.
Jest to kulminacja wielu lat obserwacji i refleksji. Wideo pokazuje kąpiel niemowlaka i niektóre piękne momenty kąpieli niemowlaka. Czas kąpieli trwa w rzeczywistości do 10 do 15 minut.
Kąpiel ta jest dla małych dzieci (do około dwóch miesięcy).Widzimy prawdziwą troskę pokazaną przez specjalistę, który rozwinął tą niesamowitą umiejętność. Nie ma innej osoby, która propaguje podobne podejście. Choć niektórzy mogą zaprotestować i zauważyć, że woda dostaje się do uszu dziecka – Sonia Rachel odpowiada “Pozwólcie mi przypomnieć, że dziecko spędziło 9 miesięcy w środowisku ciekłym. Uszy twojego dziecka są dobrze zaznajomione z tym środowiskiem bardziej niż myślisz. Chyba że dziecko ma jakieś patologie w innym wypadku nie ma żadnego ryzyka. Wręcz przeciwnie: to pomaga w uchu zmiękczyć woskowinę. Przyczyną bólu ucha może być stosowanie patyczków."

[video=youtube;OPSAgs-exfQ]http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ[/video]

oraz

Thalasso Bain Bebe 2 par Sonia Rochel - YouTube

Swoją drogą wspaniałe filmiki i jakie grzeczne maleństwa. :) Mój bratanek jako noworodek darł się wniebogłosy przy kąpieli. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry