reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki naszych dzieci

Dołączył(a)
14 Listopad 2017
Postów
3
Kochani!
Jestem mama 20 msc Natanka <3 od dnia jego narodzin zmieniło się wszystko ! Często mi się zdarza że chodzę jak najęta i filmuje jak dzielnie sobie radzi w tym dużym dla niego świecie
icon_biggrin.gif
Też tak macie??
icon_biggrin.gif
Uwielbiam wracać do momentów jak był taką małą kruszynką, jak zaczynał smakować pierwsze potrawy i było krzywienie się i plucie
icon_biggrin.gif
jak zaczął stawiać pierwsze kroki! Są to niesamowite momenty w życiu Rodziców i chciałabym mieć pamiątkę i mój zbiór robi się na prawdę pokaźny
icon_biggrin.gif
Reasumując chciałabym miec tutaj takie miejsce byśmy mogli dzielić się swoimi zdobyczami, każda mama chce się czasem pochwalić swoim dzieciątkiem i jest to jak najbardziej normalny odruch! Znajdą się tu tacy rodzice? Macie jakieś śmieszne, ciekawe poczynania Waszych pociech? Zachęcam Was do wrzucania, komentowania i oglądania
icon_smile.gif

Jako pierwsza zapraszam Was do oglądnięcia naszych poczynań, stawiamy dopiero "pierwsze kroki" ale obiecujemy że z czasem się rozkręcimy <3
Zapraszam!
 
reklama
Hej :) Ja od kwietnia jestem mamą i mam fioła na punkcie uchwycenia każdej chwili życia mojego dziecka :p Co chwila kończy mi się pamięć w telefonie i już mąż kupił mi nawet większą kartę pamięci :D. Dzieci tak szybko się rozwijają a każda chwila jest wyjątkowa. Kiedyś mamy nie miały możliwości nagrywania i robienia zdjęć, więc korzystajmy z tego co mamy, te chwile już nie wrócą i warto je uchwycić. Bardzo fajny i miły temat.
 
Fajny temat ale dla rodziców i do oglądania w zaciszu domowym. A już na forum to ja nie chciałabym żeby poczynania mojego dziecka były oglądane i komentowane. Nie wyobrażam sobie tego dziecka które podrośnie i zrozumie że potraktowane bylo jak małpka w cyrku. Może jak np.kobieta podoba się swojemu mężowi to też powinien ją filmować i wrzucać filmiki do internetu żeby się pochwalić żeby inni mogli ją oglądać podziwiać i komentować . . . To jest moje zdanie a każdy ze swoim bezbronnym dzieckiem może robić co chce...chociaż KAŻDY ma prawo do ochrony swojego wizerunku
 
Do góry