reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki z naszymi dzieciaczkami :)

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
12 276
Miasto
Bydgoszcz
Jako że wklejamy filmiki z naszymi maluchami w różne wątki, pomyślalam, że mogłybyśmy mieć do tego oddzielny wątek podobnie jak ten do zdjęć.
Dziś przydusiłam mojego ślubnego i zciągnąl mi z kamery to, co nagrałam w ostatnim tygodniu. Tak więc ja dziś zapoczątkowuję ten wątek nie jednym, a serią filmików :-D

Pierwszy film jest połączony z kilku ujęć zrobionych Oliwce w czasie zabawy przed lustrem. Wszystkiego nagrać nie mogłam, bo siedziała tam dobrze ponad pół godziny. Posłuchajcie m.in. jak Oli nam umila dzień swoimi piskami:
YouTube - Oli przed lustrem

Drugi filmik pokazuje jak moje dziecię męczy kota:
YouTube - Bliskie spotkanie Oliwki z kotem

Trzeci filmik pokazuje jak Oli bardzo chce podejść na czworakach do zabawki, niestety jeszcze jej się to nie udaje:
http://pl.youtube.com/watch?v=tXn_g9IH-pw

No i na ostatnim filmie Oli sama wstaje na nogi w łóżeczku:
YouTube - Sama wstałam!
 
reklama
Super filmiki ale Oliwka już ma sił :szok: pieknie wstaje :tak: no i na czworaczkach to tak pupę podniosła jakby chciała wstać :-D
 
Kasiad, filmy pierwsza klasa. Oliwka naprawdę już szaleje, super wstaje a jak wystrzeliła z pupa do góry :-D:-):-D:-):szok::szok:.
No i świetny podkład muzyczny: Mam chusteczke haftowaną.....:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Konrad podobnie jaj Oliwka prostuje nogi na czworaka i wtedy tylek w gore.Nogami nieraz ruszy,ale rekoma nie,najwyzej jedna:-) i niestety upada na pyszczek:-D.
Oliwka pieknie wstaje:szok::tak:.Mistrzostwo swiata dla niej:tak:
 
KASIAD super filmiki!!!!!!!!
OLIWKA jest the best! :-)jak sobie samej daje buziaczki przed lustrem, jak zaczepia kota no i oczywiscie mistrzyni wstawania!!!!! EXTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
Nie no, wymiękam jak oglądam te filmy z Oliwką....dziecko geniusz....A jak czai sie na kotkę - sama jak kot...a wstawanie to idzie jej sprytnie,uuuu tylko patrzeć jak chodzić będzie chciała:tak::tak:
zabawy przed lustrem to chyba wszystkie dzieci uwielbiają....mój Filip jak sie go do lustra przysunie to potrafi witać się i cmokać z "kolegą" mnóstwo czasu...
 
Dzięki dziewczyny. Podkład muzyczny jest z płyty, którą kupiłam Oliwce z piosenkami dla dzieci, codziennie jej puszczam tą płytkę po kilka razy, widzę, że ją lubi. Ale najbardziej uwielbia tę piosenkę:
http://pl.youtube.com/watch?v=mrTUhkN7RFA
na początek piosenki jak śpiewa facet nie reaguje, ale jak śpiewa Rihanna to poprostu zamiera, buzia otwarta i słucha (i oglada teledysk jak leci w telewizji).
No Mysia z tym geniuszem to chyba przesada, po prostu szybko się fizycznie rozwija. Jeszcze nie wiadomo jak bedzie z rozwojem umysłowym, to się dopiero okaże :-D


Dziewczyny jak macie filmiki z Waszymi maluchami to wklejacie wszystko, taki film zawsze pokazuje więcej niż zdjęcie :tak:
 
no Oliwka rewelacja moj SZymek to jeszcze nawet tak pewnie nie siedzi jak go posadze a co dopiero cos podnosic. Kasiad sprzedaj receptę na ćwiczenia z maluchem.
 
reklama
Do góry