reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Filmiki z naszymi dziećmi

Rozwiązania
0
Hej, znalzłam stronę Fajnedzieci.pl, gdzie można zmowić filmik zmontowany ze swoich filmów. Chciałam kiedyś zrobić to sama, ale nie miałam weny twórczej i pomysłu. Wahałam się, spróbowałam - raz kozie śmierć - i wyszło fantastycznie. Mogę oglądać w kółko, więc jeśli ktoś ma podobny problem - zalegają mu filmiki z komórki, może zrobić z nimi porządek. Piszę to, bo może ktoś szuka, wkurza się, że za dużo ma filmików i w ogóle. Pozdrawiam :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kasiad Filmiki z naszymi dzieciaczkami :) Dzieci urodzone w lutym 2007 921
W Filmiki naszych dzieci Rozwój i zabawy 2
W Filmiki naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2016 0
karola1986-21 Śmiech to zdrowie! - filmiki, obrazki o tematyce dziecięcej ale i nie tylko. Dzieci urodzone w lipcu 2014 23
M filmiki z brzuszkowych zdjec i zdjec maluszkow??? Archiwum wrzesień 2012 1
B Filmiki, fotki - poważne i dla rozluźnienia Dzieci urodzone w październiku 2013 80
MamaWiktorii Filmiki z rehabilitacją metodą vojty lub bobath ! Wcześniaki 10
Angel. Różne fajne/ śmieszne/ pouczające filmiki i zdjęcia związane z ciążą Dzieci urodzone w marcu 2012 14
paulusia2209 fotki i filmiki:):) Dzieci urodzone w kwietniu 2012 246
elwis_m Fotki i filmiki Dzieci urodzone w lutym 4615
stokrotki Filmiki naszych dzieciaczków :D Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 7
Niuńka POWRóT DO FORMY - fILMIKI Z ćWICZENIAMI! Diety, diety 36
N Śmieszne filmiki z dzidziołkami Dzieci urodzone w listopadzie 2005 8
pola997 pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w kwietniu 2013 248
kurczak1305 Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi Archiwum maj 2010 7
onanana Rozrywka czyli zabawy z naszymi maluszkami:)) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 36
mamaGabisi Na co do kina z naszymi 4-5-6-latkami? Przedszkolaki 67
anecznik Wakacje z naszymi maluchami Dzieci urodzone w czerwcu 2010 49
S Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w kwietniu 2011 585
Ewitka Supermama czyli zajmujemy się naszymi maleństwami Dzieci urodzone w lutym 2011 203
mamatwens jak długo z naszymi skarbami na spacerze? Roczniaki i dwulatki 2
dronka83 Zabawy z naszymi maluszkami Dzieci urodzone w marcu 2010 41
annie22 Gry, zabawy i pomyslowe spedzanie czasu z naszymi Pociechami dzieci urodzone w lipcu'09 29
L Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami. dzieci urodzone w październiku 2009 1579
M Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami Dzieci urodzone w czerwcu 2009 631
agape84 Jak to wyglada z naszymi wyplatami?? Przyszłe mamy 16
emiliam82 Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w styczniu 2009 1871
magdziara Zabawy, czyli w co i jak bawimy się z naszymi pociechami Dzieci urodzone w czerwcu 2008 88
agnieszka72 Kłopoty z naszymi dzieciaczkami Mamy z Irlandii 206
zgred Zabawy z naszymi dziećmi Dzieci urodzone w maju 2006r. 101
Kasiad Opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w lutym 2007 5687
Mamuska Pierwsze kłopoty z naszymi maluszkami Dzieci urodzone w październiku 2006 4170
iza1 Zabawa z naszymi dzieciaczkami Dzieci urodzone w kwietniu 2006 94
słowiczek Zabawy z naszymi dziećmi Dzieci urodzone w sierpniu 2005 25
dwaserduszka Rodzice zarażeni - co z dziećmi? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 26
J Mąż mało się angażuje w opiekę nad dziećmi Potrzebuję porady 22
milena1706 Różnica wieku między dziećmi Ciąża, poród, połóg 18
D Restauracje dla rodzin z dziećmi Potrzebuję porady 0
R Urlop nad morzem z dziećmi Potrzebuję porady 5
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
N Mamusie z dziećmi z nadciśnieniem! Potrzebuję porady 0
M Różnica 2 lat między dziećmi Potrzebuję porady 15
I Podróżowanie w ciąży i z małymi dziećmi Potrzebuję porady 17
Wiolinka84 Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi? Mamy będące w domu 15
toska33 Widzenia z dziećmi podczas wakacji. Porady prawnika 2
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
karolyn1987 Roznica wieku między dziećmi Potrzebuję porady 53
I SZKOLENIA - Opiekun w żłobku, opieka nad dziećmi Poznań 0
Rozpuszczalna Czy trudno jest się zajmować dziećmi rok po roku? Dzieci rok po roku 3
M warsztaty budowania relacji z dziećmi Wychowanie 0