reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki z rehabilitacją metodą vojty lub bobath !

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

MamaWiktorii

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2010
Postów
216
Witam,
Mam pytanie: czy ma ktoś z was filmik ze swoją pociechą z przebiegu rehabilitacji metodą vojty bądz bobath'a i zgodziłby się mi go udostępnić? ;)
 
reklama
Dość problematyczna prośba..
Ja zawsze obiecywałam, że nagranie robię na nasze potrzeby i nie będę go nigdzie publikowała.
Przy Vojcie nie nagrywałam, bo rehab powtarzał mi z uporem maniaka, ze nie mam sie uczyc na pamięć, lecz uczyc się czuć i rozumieć ćwiczenie.
Tak u nas było/jest.
 
mama wiktori nie proś nikogo tego jest pełno na you
tube, lub wpisz w gogle metoda vojta i włącz opcje wideo

franiowa mama- jeśli nie chcesz udostępnić filmu to po co piszesz... ??? Przecież mama wiktorii tylko pyta jak ktoś zechcę to jej wyślę i to nie jest wcale problematyczna prośba ja nie widzę w niej problemu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pytanie zasadnicze brzmi: do czego te filmiki mają posłużyć.
Mam nadzieję, że nie do rehabilitacji dziecka.
Jeśli do wykorzystania w pracy, to..ostrożnie. Prawa autorskie się kłaniają.

Andrzelika, piszę, ponieważ zabieram głos w dyskusji. To chyba oczywiste.
 
Filmiki mają mi posłużyć jako pomoc do prezentacji dyplomowej.
Tak jak przy poprzednim wątku związanym z ankietą pisałam : nikogo nie zmuszam, będzie to obejrzane przeze mnie , mojego promotora i 3 osoby z komisji egzaminacyjnej nie będzie rozpowszechnione. prawa autorskie? nie jestem głupia i sprawa jest dla mnie oczywista więc o tym pisałam w wątku z ankietą ,skoro mam zamiar to opublikować to od promotora mam wytyczne,że MUSZE MIEĆ NA TO ZGODĘ WŁAŚCICIELA ZDJĘCIA/ FILMU ITD. Która pisała kiedykolwiek obronę wie z czym to się wiąże.
Film zostałby opublikowany jako przedstawienie działań/ ćwiczeń ( forma praktyczna) w metodzie Vojty lub Bobath.
Dlatego filmiki z youtube się nie nadają, bo nie mam tam zgody autora na jego opublikowanie, nie mam zamiaru niczego przywłaszczać.
 
Trzeba było to napisać w pierwszym poście i wszystko byłoby jasne.
Musisz przyznać, ze sformułowałaś swoją prośbę bardzo lakonicznie, więc nie oburzaj się na pytania.
Wątku o ankiecie nie czytałam.

Nie prościej byłoby, gdybyś poszła do rehabilitantki Twojej małej, przedstawiła jej sprawę, ona poprosiłaby jakiegoś rodzica o zgodę na nagranie?
 
Franiowa musiałaś przeczytać, skoro ankietę wypełniłaś.
Nie oburzam się, po prostu nie myślałam,że jest to dla was taki problem.
Nie jesteśmy już pod opieką OWI.
widzę,że temat był kompletnie niepotrzebny, zignorujcie go po prostu.
 
Wypełniłam, bo zawsze to robię, jeśli ktos prosi o pomoc w badaniu dot wcześniaków. Takie spaczenie zawodowe i chęć pomocy zwyczajnie. I nie wczytywałam się w treść posta.
Napisałam Ci z jakich powodów ja Ci nie naszych filmików mogę udostępnić, nie wiem jak reszta dziewczyn.
Przeważnie jednak jest taka umowa, ze rehab zgadzają się na nagrywanie zajęć ale jednocześnie proszą, by ich nikomu nagrań nie udostepniać.

Skoro byłyście pod opieką OWI, to chyba mozesz do nich zwrócić sie z prośbą o pomoc. Jak sprawę postawisz jasno, nie powinno być problemu.
 
reklama
dla mnie również nie wyglądało to na prośbę w celu przedstawienia filmów na prezentacji dyplomowej. odebrałąm to podobnie jak Franiowa. skoro piszesz pracę z takiego zakresu, rozumiem, że miałaś praktyki - może należy się zwrócić do ośrodka, w którym je odbywałaś? lub też zrobić jak pisze w powyższym poście Agnieszka.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry