reklama

Filmowe rewolucje;D

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez Karolinkaz, 7 Kwiecień 2011.

1. Karolinkaz

Karolinkaz Ten dzień już niedługo!:)

Dziewczyny czy są jakieś filmy, które szczególnie zapadły Wam w pamięć?

Ja baaaaaaaardzo polecam całą sagę Zmierzch- książka tez jest fajna ale ja wole oglądać:)
    No i czekam teraz na kolejną część, która będzie w październiku czy listopadzie:) Trzeba będzie babci lub jakiejś ciotce dzidzię sprzedać i jechać do kina! :-)
    A drugi film jaki ostatnio oglądałam to Sala samobójców- byliśmy z M w kinie i powiem Wam wrażenia nie do opisania. Co internet może robić z ludźmi... Po filmie cała sala zamarła- chwilę nikt nie umiał wstać z fotela;-)

Jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę bo te dwa ostatnio były jak dla mnie THE BEST:-)

2. Marcelinaa

Marcelinaa Fanka BB :)

ja przed zmierzchem wzbraniałam się rękami i nogami.. zawsze kojarzyło mi się to bajeczką dla gimnazjalistek i wytapetowanym pokojem mojej kuzynki mało przystojnym zaniedbanym i niechlujnym Robertem Pattisonem.... aż 3 tygodnie temu bodajże puścili pierwszą część na TVN w piątek.
    Obejrzałam z oczami jak 5 zł.
    Ach jakie romantyczne i piękne to było.. a mi w ciąży tak graj ! hahaha
    Do końca łikendu obejrzałam pozostałe 2 części na DVD a w niecierpliwości przed 4 ściągnełam sobie e-booka :zawstydzona/y: i przeczytałam w 2 popołudnia te 508 stron duszkiem..
    Byłam padnięta, miałam przekrwione oczy, ale było warto hehehe

3. reklama
  4. Karolinkaz

Ja też na początku byłam na nie- wampiry jakieś a blee:) Po 1 części szukałam następnych jak opętana:-)

5. maggie78

maggie78 Fanka BB :)

no ja właśnie jestem z tych na blee... Ale skoro przekonujecie to może się przemogę...

6. Marcelinaa

Polecamy !! Ja w ciąży kocham takie historyjki.. teraz nagle kręci mnie Pretty Woman i inne miłosne ..
    A zmierzch poza fajną bajeczką, ma naprawdę fajny klimat.. i to "coś"

7. szuszu888

szuszu888 Fanka BB :)

Ja oglądałam obie części Zmierzchu a to dlatego, że moja koleżanka jest wielką fanką tej sagi (zna na pamięć dialogi:-)) i powiem szczerze, że średnio mi się podobało..
    Ja lubię bardzo azjatyckie kino
    Aftershock
    Martyrs- nie polecam osobom wrażliwym, film na prawdę hardcorowy..
    A resztę napiszę później bo jest bój o komputer:-)

8. Marcelinaa

Kochana ja też kocham kino hardcorowe.. może nie japońskie..ale horrory, thillery.. lubię się bać ! ale w ciąży nie da rady.. odrzuca mnie.. moja Pindzia nie lubi jak się boję hahaha
    Dostałam tyle fajnych filmów na pendrivie.. i dupa, nie dam rady obejrzeć.

9. Marcelinaa

10. reklama
  11. szuszu888

szuszu888 Fanka BB :)

Fakt, film jest mega...:-)

12. Karolinkaz

Hm.. Horrory też lubię. Ale jednego filmu więcej nie obejrzę:D
    Oglądając 1 część "klątwy" co chwilę wyłączał mi się prąd w mieszkaniu, byłam bardziej przestraszona niż kiedykolwiek...
    Po obejrzeniu 2 części (byłam u mamy) nie chciał mi się wyłączyć telewizor po filmie... Uuu... Zalał mnie gorący pot, co się okazało telewizor musi iść do naprawy- ciekawe czemu zepsuł się akurat po filmie:D
    Z tego co wiem jest 3 część ale nie mam zamiaru już jej oglądac;D

Poleć forum