reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmy godne polecenia

reklama
fajny temat:-)
ja polecam filmy które ostatnio zarwały mi kilka nocy z rzędu:
oszukana, ciekawy przypadek Benjamina Buttona, madagaskar2, księżna(kostiumowy), droga do szczęscia(swietna gra aktorska ale przygnębiająca)
a ze starszych:
closer, crash, kochanice króla(kostiumowy), co się zdarzyło w Las Vega(komedia romatyczna), seven pounds(rewelacja dramat), jutro pójdziemy do kina(polski dramat), wszystko gra(jak dla mnie hicior:happy:)

mogłabym tak wymieniac i wymieniac
jestem kinomanka do potegi
 
moge wam polecic tez fajna ksiazke
"ksiega bez tytulu" autor Anonim
jest super
jestem w polowie i nie moge sie oderwac
ale napewno nie jest to ksiazka dla grzecznych dziewczynek;-)
 
Ja książki czytam z lapka. Ściągam z Strona główna - eBookWiki

Na forum mają też audiobooki. Słucham Harrego I cz z młody, ale mu nie pasowało, więc teraz sama słucham do snu. Pyś za to uwielbia Dzieci z Bulerbyn czytane przez Kwiatkowską.
 
pabla...o nie za horrory to ja dziękuję. Może i ciekawe ale moja rozkręcona wyobraźnia w nocy zapodaje mi takie sny że budzę się ze strachem:-) powaga
wiec film i książki typowo horrorowe odpadają.
Kiedyś oglądnęłam jeden horror, nie pamiętam tytułu ale mnie namówili znajomi że super. Miałam kilka nocy z głowy:tak:
Ja uwielbiam takie mniej horrorowe ale zakręcone:-) i moga być mocno zakręcone
Coelho też lubię ale trochę mnie znużył bo się powtarza
Carrol W krainie chichów była fajna
w czasach liceum pochłonęłam całego whartona, czasem jeszcze do niego wracam ale już mam wrażenie że troche grafoman a może ja za stara:-)

ach no i niesamowita książka to biegnąca z wilkami. Tą ksiązke się długo czyta bo jest tyle treści i trzeba ją przetrawić. W skrócie....ciekawe studium kobiety i odkrywanie w sobie mocy o której byś nie pomyslała:-)

ach właśnie skończyłam "Rozmowy nad nilem" to jest dopiero zakręcona książka. Grupa znajomych spotyka się co wieczór na barce żeby palić haszysz i rozmawiać o filozofii itp. ciekawe ale nie powalilo mnie na kolana, myślałam ze będzie lepsze:tak:
 
reklama
Do góry