reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmy godne polecenia

Kate , ja też mogę pozyczyć ostatnią część Harrego Pottera:happy: Pochłonełam je wszystkie w ciągu kilku nocy mozna powiedzieć. No czyta się je super. Nie mówiąc już o tym że moj M od prau dni namietnei gra w Harrego , tak tak mamy 2 gry o Harrym Potterze ,a le sam ksiązki nie czytał.
Obecnie gustuje w literaturze lekkiej i czytam Monikę Szwaję " Dziewice , do boju " i czeka w kolejce " ZATOKA TRUJĄCYCH JABŁUSZEK "
 
reklama
Stronka do ściągania fajna!
ale nie dla mnie, ja muszę mieć książkę w ręku, nawet przy obecnym kryzysie nie jestem sobie w stanie odmówić kupienia książek. I czuję wręcz rozkosz przeogromną jak juz mam taką nową w ręku i zanim ją otworzę to mija chwila czasu bo muszę porozkoszować sie taką jeszcze nieodkrytą:-)
 
Stronka do ściągania fajna!
ale nie dla mnie, ja muszę mieć książkę w ręku, nawet przy obecnym kryzysie nie jestem sobie w stanie odmówić kupienia książek. I czuję wręcz rozkosz przeogromną jak juz mam taką nową w ręku i zanim ją otworzę to mija chwila czasu bo muszę porozkoszować sie taką jeszcze nieodkrytą:-)

Ja mam tak samo! Nie jestem w stanie czytać z ekranu - muszę mieć książkę w ręku, pomiędlić ją sobie, czasem wziąć do wanny etc. itp. No a poza tym nie wychodzę z domu bez książki nigdy, a papierową wziąć łatwiej niz komputer:-D

Apropos książek, nie wiem czy znacie mazurską trylogię M. Kalicińskiej? Jeśli nie to gorąco polecam, w końcu dopadłam trzeciego tomu i zaczytuję się jak dwoma poprzednimi:tak: Nie jest to jakaś super ambitna literatura, za to niezwykle ciepła i tchnąca optymizmem....no i moje główne źródło inspiracji jeśli o marzenie od domu na wsi chodzi:tak:
 
Tak tak dziewczyny macie rację ..tylko że ja ściagam audiobooki nagrywam sobie na komórkę no i na spacerku słucham sobie ksiązki :-) - no chyba że mam towarzystwo :happy:
Także ja też musze mieć w ręcę i czuc zapach świeżego druku, poza tym nie umiem tak z kompa czytać ale słuchać to już inna bajka.
 
Ja książki czytam z lapka. Ściągam z Strona główna - eBookWiki

Na forum mają też audiobooki. Słucham Harrego I cz z młody, ale mu nie pasowało, więc teraz sama słucham do snu. Pyś za to uwielbia Dzieci z Bulerbyn czytane przez Kwiatkowską.

Haszi ,a jak mam sie tam zarejestrować?
Tzn znalazłam i wypełniłam wszystko,mam czekać na jakiś kod na maila,ale oprócz tego jest napisane,że mam conajmniej 20 postów na forum napisać,przez conajmniej 2 m-ce:baffled::confused:
 
reklama
Sorry dziewczyny, jakoś ten wątek pominęłam.
Hmm jak ja się rejestrowałam to chyba kodów nie było...
A pisanie postów podobno zlikwidowano, nie zaglądałam ostatnio...
Na pewno trzeba zarejestrować się na forum.
Hmm dajcie znać czy komuś się udało zdobyć "uprawnienia" do ściągania.

Ja też wole papierową książkę, zwłaszcza do wanny ciężko z laptopem wskoczyć. No ale jak się nie ma co się lubi... Gdybym czytała tylko papierowe to pewnie na 5/rok by się skończyło a to dla mnie za mało.
 
Do góry