reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmy które warto obejrzeć :)

kamila1983

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2007
Postów
3 073
Miasto
Białystok
No to jest nowy wątek :-) wszystkie ciekawe warte obejrzenia filmy prosze pisac

łatwe lekkie i przyjemne
-lejdis
-rozmowy nocą
 
Ostatnia edycja:
reklama
ostatnio ogladalam "good year" z R. Crowe, "inwazja" z N. Kidman, oba fajne

chce obejrzec slumdog millionaire, oszukana (changeling), kobiety pragna bardziej (he's just not that into you), idelany facet dla mojej dziewczyny, vicky cristina barcelona
 
Ja moge polecic Miedzy slowami- stary, ale bardzo dobry.
Polski tez stary - Zmroz oczy.

Jak pisalam wczesniej z nowosciami jestem na bakier.
 
Z nowszych polecam mocno : oszukaną i ciekawy przypadek benjamina buttona :tak:
Z nieco starszych równie mocno polecam : prestige :tak:

Ja ogólnie jestem kinomaniakiem i ściągam i oglądam bardzo dużo filmów , jak tylko Mikołaj udaje się w kimonko ;-) Jakoś tak przy filmie mniej mi się męczą oczy niż przy książce , poza tym film kiedyś w końcu się kończy , a jak książka wciągnie to grozi to nieprzespaną nocą i chodzącym zombi o poranku :dry: Tak też się działo w przypadku niedawno czytanej " ręki mistrza " .
 
anita, znam to, ale i tak ksiazki wole ;-) chociaz ostatnio zadnych nowosci nie czytam, ot, sprezyna ostatnio :-D :-D :-D Musierowicz uwielbiam ;-) do dzis wracam do borejkow.
w ogole to sredni mam gust literacki chyba ;-)
ale to nie ten watek.

a co do filmow, z nowosci polecam buttona bardzo, slumdoga widzialam wczoraj i nie jestem zachwycona, choc na pewno trzeba zobaczyc. stuprocentowo to nietypowy film oscarowy, chocby dlatego warto ;-) super scenariusz, inny swiat i super muzyka, ale jakos nie porwal mnie. fabula do przewidzenia. duzo polskich filmow o podobnej tematyce bylo lepszych, mocniejszych (choc chyba o to nie chodzi) no ale nie mialy produkcji juesej ;-)
generalnie albo kryzys, albo moda na bollywood, albo szykuje sie przelom w oscarach - w sumie dobrze :-)

z glupich acz smiesznych komedii - wyznania zakupoholiczki, usmialam sie do lez ;-) acz glupie toto ;-)

prestiz tez mi sie podobal, dla wielbicieli dobrego thrillera i magicznych sztuczek :-)

nie moge sie doczekac oszukanej i zapowiedzi :-D
a na 'kobiety pragna bardziej' chce namowic Roniaka ;-) idziemy w pt do kina, przed pizama?
 
przeglądałam wczoraj program tv na ten tydzień i zauważyłam dwa fajne filmy , które oczywiście mocno polecam :

człowiek pies - z morganem freemanem i jetem lee , oraz
klincz - z timem rothem i 2packiem ( jakkolwiek się to pisze )
 
si, super film!

szerloka widzialam ostatnio i raj dla par. pierwsze polecam, bo niezobowiazujaca rozrywka i czas szybciochem uplynal, a drugie - maksymalnie w domu mozna obejrzec przy braku innych propozycji.

natomiast mega dnem jest dla mnie seks w wielkim miescie - film; widzialam dop. wczoraj i zalamalam sie. serialu nie ogladalam nalogowo, ale film to mega zenada; gorszego gowna nie widzialam kilka lat chyba.
 
reklama
Wczoraj oglądałam 2012,
pomijając efekty dla których może i warto, cala fabuła jest tym razem do dupy - opiera się na tym, że przetrwają najbogatsi. Pisze ,,tym razem", bo do tej pory filmy katastroficzne miały to do siebie, ze jakimś cudem świat uratowano, a tym razem du pa. Nie polecam bo można złapać doła:cool2:

Za to ostatnio obejrzałam ,,Ocean's eleven", teraz zabieram się za dwunastkę. Dla mnie super komedia:tak:
 
Do góry