reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-)

Paula...nawet sobie nie zdajesz sprawy jak mnie meczy,ale nie daje za wygrana:-),ostatni posilek jem o 17 i pozniej to sama woda.U mnie zdjecie na lodowce nie dzialalo:-)
 
reklama
Kurcze Paula wydaje mi się, że owoce w nadmiarze oczywiście to też nienajlepszy pomysł, bo zawierają bardzo dużo cukru:szok: dlatego lepiej zajadać się np właśnie marcheweczką;-)
No i podobno suszone owoce np morele, śliwki:-(
Monia podziwiam twoją silną wolę:tak::tak::tak: Ja tak rygorystycznie potrafię nie jeść słodyczy tylko w adwencie i poście- mam takie postanowienie i nie ma takiej siły, która zmusiłaby mnie do złamania się:-D Ale tak normalnie w ciągu roku to szkoda gadać....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Asik- to AEROBICZNA 6STKA WEIDERA- specjalny zestaw ćwiczeń na 6 tyg. Paula wkleiła link na stronie głównej z wszystkimi info....

Paula ja też rzuciłam palenie już 9 lat minęło:tak: , chciałam mężowi niespodziankę zrobić jak po ślubie wyjechał do pracy do niemiec na 7 tyg. i wrocił a ja już byłam "czysta" od nikotyny, i to potrafiłam choć popalałam paczkę dziennie a słodyczy nie mogę sobe odmówić:zawstydzona/y:
 
Asik ćwiczymy ćwiczymy ponoć super ale to się zobaczy:-p

YouTube - Aerobiczna Szóstka Wediera [kfd.pl] - profesjonalny tutorial a6w

"Aerobiczna 6 Weidera, znana powszechnie pod sktórem A6W, jest to zestaw 6 aerobowych ćwiczeń fitness. Ćwiczenia te służą do wzmocnienia mięśni brzucha oraz poprawienia ich rzeźby. Jest to więc doskonały zestaw ćwiczeń na brzuch zarówno dla osób chcących chudnąć, jak i dla tych, którzy chcą wypracować sobie "kaloryfer". "

plan ćwiczeń
icon_smile.gif
jest taki


czas ćwiczeń nie powinien przekraczać 40 minut

jeden cykl to powtórzenie jednego ćwiczenia jedno po drugim po jednym razie! Ilość cykli inforumuje nas ile mamy bez przerwy kontynuować powtórzenia


seria to wszytskie cykle przeznaczone na dany dzień, nie musimy wykonywać ich wszytskich bezpośrednio po sobie. powinniśmy odpocząc 3 minuy. Nic się nie stanie jak do ćwiczeń wrócimy nawet za godzine

Najważniejszym momentem każdego ćwiczenia jest zatrzymanie ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 3 sekundy

Zobacz na ostatni dzien.....24 cykle razy 6 ćwiczę.144 o ile dobrze liczę........i to razy 3.....więc nie jest łatwo:(

małaulka no to ładnie tyle lat nie palisz :szok::szok: u mnie były fazy..ze tez dużo paliłam jak zaszłam w ciążę od razu rzuciłam.......no i miałam ok 2 lata przerwy...bo 9 miechów ciąża no i rok karmienia.....potem znowu zaczęłam.....bo troszkę się w moim życiu złego działo..... no i jak kolejna ciąża rzecz jasna od ręki rzuciłam no i nie palę do teraz ( choć nie powiem sporadycznie na jakiejś imprezce do drina mi się zdarza:zawstydzona/y: ale zebym na następny dzien zapaliła:no:)
Ja na te ćwiczenia to się zawzięłam.....alezobaczymy jak długo;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja to wiecie jak mam-w ciągu dnia nawet cukierków ani czekolady nie tknę,nie samkuje mi:no:Ale wieczorem no to za mną tak te słodkości chodzą i też nie mogę się im oprzeć:-D:-Dale czemu tylko wieczorem:baffled::baffled::baffled:
PAULA-a te ćwiczenia to codziennie po 40 minut mają trwać???trochę długo jak dla mnie:baffled::baffled::baffled:
 
doris ja mam podobnie jak ty choć nie do końca jeśli chodzi o słodycze, bo słodycze mogę jeść cały czas:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale inne jedzenie mogę ograniczyć w ciągu dnia za to wieczorem drzwi do lodówki skrzypią i skrzypią i skrzypią.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale po przeczytaniu postów moni postanowiłam poćwiczyć swoją silną wolę i uroczyście oświadczam, że z dniem 01.02.2009r rzucam słodycze:baffled::baffled::baffled:....zobaczymy na jak długo:-p:-p:-p
A później może w końcu zacznę brzuszki:confused::confused::confused:
 
ooooooooooo Asik jaka deklaracja!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Nie one chwilkę trwają.........jak ktos by chciał wszystkie serie na raz to nie moze dłużej niz 40 minut cwiczyc.......a tak to moze seria z 8 minut:)


aaaaaaaaa słyszałam chrom trzeba łykać wtedy się nie ma łaknienia na słodycze!!!!!!!!!
 
reklama
Paula chciałam zobaczyć jak taka deklaracja wygląda na piśmie:-D:-D:-D:-D:-D bo jak znam życie i siebie to tak do końca nie jestem w stanie zrezygnować ze słodyczy:zawstydzona/y: A to jakaś imprezka, święta albo gorszy nastrój i już cukiereczek w buzi:zawstydzona/y:;-) Ale przynajmniej zawsze będę mogła wrócić do mojego postu i przypomnieć sobie że to przecież poszło w świat więc muszę się starać niejeść, bo wszyscy widzą, że się zdeklarowałam:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry