reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fitness Club czyli nasza grupa wsparcia :-)

reklama
ale tam tego:szok::szok::szok:

ja dzis 7 dzien ćwiczeń:dry: chyba sobie ten chrom kupię:baffled:
a jak u Cibie Asik...........dajesz rade w wytrwaniu w postanowieniach?
 
No trochę tego jest:szok: I aż głowa boli jak do człowieka dotrze jakie niektóre pyszności są kaloryczne:szok::szok::szok:
My z małżonkiem od wczoraj brzuszki ćwiczymy a te twoje ćwiczenia zostawię sobie na ferie;-):-D
Kurcze Paula ja chyba też sobie ten chrom kupię i będę brała podwójną dawkę:-D:-D:-D Narazie daję radę ale już prawie się czołgam z powodu braku:-D Jak narkoman na głodzie:-D A wczoraj mój kochający mąż postanowił ćwiczyć mój charakter i kupił świeżutkie pachnące pączusie do kawy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Prawie doszło do morderstwa:angry: ale jakoś dałam radę;-) Za to dziś jestem na głodzie:szok::-D
Gratuluję 7 dnia:tak::tak::tak::tak::tak: I jak czuć już jakąś różnicę? A jak mięśnie? Nie bolą?
 
ale tam tego:szok::szok::szok:

ja dzis 7 dzien ćwiczeń:dry: chyba sobie ten chrom kupię:baffled:

Paula to ja jestem tylko 2 dni do przodu bo ja dziś 9 dzień..czuję się dobrze nic nie boli ale nie robię wszystkich trzech serii na raz bo nie dam rady...
Co do chromu.... to ja kiedyś łykałam i słodycze jadłam:-D
 
No dzis 11 dzien........czuje się oki nic nie boli........i wczoraj nawet trzy serię pod rząd robiliśmy......ale generalnie trochę to nudzi i wolę tak jak Ty Ula sobie to rozłożyc w czasie:sorry2:
a jak u Ciebie?
 
Paula u mnie dobrze, robię sobie po jednej serii bo mniej męczy i masz rację robć wszystko naraz to się nudzi:-D
 
My dzis do znajomych jedziemy na weekend i tam przecież gibac nie będziemy.......to jak mój wróci z pracy to to musimy 3 serie po 10:crazy:

Asik a jak u Ciebie ze słodyczami?
 
reklama
Do góry